Autor Zpráva
Michal Pekárek
Profil *
Dobrý den,
tuší někdo, proč by měl google z ničeho nic odebrat pagerank (po posledním google dancu byl page rank 3) webu http://eminemvidea.cz ?
děkuji
Plaváček
Michal Pekárek

Netušíme, ale tipnu si. Google zřejmě tento web vyhodnotil jako pro uživatele naprosto zbytečnou linkfarmu a zřejmě není daleko od pravdy.
Michal Pekárek
Profil *
To mě napadlo taky, ale takových webů je spoustu, tak nechápu, proč zrovna tento.
Richi
To mě napadlo taky, ale takových webů je spoustu, tak nechápu, proč zrovna tento.

někde začít musí ne? :-)
Michal Pekárek
Profil *
jako uznávám, že ten web není zrovna extra přínosný, nicméně v době, kdy se denně maže na youtube stovky videí a člověk si nemůže 2 dny za sebou prohlédnout ten samý videoklip, protože druhý den už je smazaný, mi přijde celkem užitečné, když někdo drží aktualizovaný web všech videí od jednoho interpreta - tak, aby tam ta videa byla stále ke shlédnutí... myslím, že důvod bude někde jinde.
Richi
myslím že tady nejde o ty videa a zda jsou nebo není aktuální, ale web proste vypadá jako MFA a jako linkafarma ... ale takových jsou stovky to máš pravdu ... proste třeba jen po přepočtu PR google uznal že pro tvuj web se nehodí ani 1 tak ti dal 0 :-)
mimochodem k čemu ti je nějaké PR? je to jen nic neříkající udaj o nějakém vnitřním hodnocení googlu a návštevníky přece nezajímá jestli máš 0 nebo 10 když najdou to co hledají ne?
ninja
Michal Pekárek: A proc ti snizeni GTPR vadi? Zacalo snad chodit mene navstevniku? Nebo se ti hure shani partneri do te linkfarmy v paticce stranky?
bohyn
Michal Pekárek
Jeste taky existuje "bad rank" ktery se prenasi zpetne po odkazech. A to ze odkazujes na nelegalni (kazdou chvili zmazana) videa se Googlu nemusi libit. Jestli jsi nazbiral dostatecny pocet "bodu" tak mohl prijit trest.
ninja
bohyn: muzete sva odvazna tvrzeni nejak podlozit?
bohyn
Yuhuu o nem psal na svem blogu: BadRank, seznamte se. Bohuzel neprozradil mnoho o tom k cemu se pouziva, takze moje zminka o moznem postihu z tohoto duvodu je spekulaci.
Richi
A to ze odkazujes na nelegalni (kazdou chvili zmazana) videa se Googlu nemusi libit.

nemyslím si že to má něco společného s videem jaké tam má, je to proste linkfarma a proto mu byl snížen PR, dál to nemá cenu rozebírat
ruper
Profil *
Já na tyhle stránky odkazuju v rámci výměny odkazů - může se mě nějak dotknout, že jim google sebral hodnocení? dík.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: