Autor Zpráva
Gnd
Profil *
Zdravím,

neví někdo, zda existuje nějaký nástroj, který dokáže zjistit předchozí GPR stránky z nějakého archívu? Spadl mi rank webu http://www.stahuj-foto.eu na bod mrazu tj. 0, předpokládám, že jsem měl rank 3. Nechápu moc důvod, proč se tomu tak stalo? Zvláštní je, že rank stránky s kontaktem je 1 a homepage 0. Přitom všechny zpětné odkazy logicky vedu na homepage. Mám zpětné odkazy webu s GPR 5 a mnoho GPR4.

Z vyhledávání však stránky nebyly odstraněny. Může být problém např. v tom, že mám obsáhlé navigační menu? Veškeré odkazy z navigace vedou opět na daný web, tak by to snad nemělo být bráno jako link farma.

Ještě mě zajímá, zda je nějaký nástroj pro orientační zjištění penalizace webu googlem?

Díky za rady..
ninja
Profil
Gnd: Klesla vam navstevnost stranek, pripadne uvodni stranky? Pokud ne, nevim proc nejaky GTPR resite.
Gnd
Profil *
Klesla vam navstevnost stranek, pripadne uvodni stranky? Pokud ne, nevim proc nejaky GTPR resite.

Resim to proto, ze bylo v umyslu prodavat reklamni odkazy.. cca 8 ks v hlavicce webu.. S nulovym rankem to pujde tezko.. Zkusenosti s prodejem mame na jinych webech a pokud neni rank vyssi nez 4, tak je to k nicemu...
Gnd
Profil *
Klesla vam navstevnost stranek, pripadne uvodni stranky? Pokud ne, nevim proc nejaky GTPR resite.

Nehlede na to, ze malo ktery dobry web se mnou prolinkuje...
Marek Prokop
Profil
Google prodej odkazů penalizuje snížením GTPR. Může to tedy být tento důvod.
Gnd
Profil *
Google prodej odkazů penalizuje snížením GTPR. Může to tedy být tento důvod.

zatím jsem žádný odkaz neprodal, byla to jen úvaha do budoucna...

Docela by mě zajímalo, jak google pozná, že mám na stránce mezi 30 odkazy 8 placených.
ninja
Profil
Gnd: Pozna to podle schematu. Pokud na konci kazde stranky najde shluk linku smerujici na nesouvisejici weby, je to podezrele. V konecne instanci o tom asi bude rozhodovat nejaky pracovnik Googlu.

Myslite, ze vam napriklad ta Lista.cz prinasi vice uzitku, nez skody?
Gnd
Profil *
Myslite, ze vam napriklad ta Lista.cz prinasi vice uzitku, nez skody?

lista.cz ma pro mne jen jediny uzitek a to ten, ze jednou za mesic prodam kredity za cca 1.000 Kc, ketere by mi nikdo jen tak nedal.. jinak jsem nepremyslel o tom, ze by mohla nejak skodit... jde prece o javascript a tudiz odkazy nelze brat jako zpetne.. nebo je zde jeste neco o cem nevim ??
Gnd
Profil *
Divné... po týdnu co jsem zjsistil nulový rank hlavní stránky, je najednou zpět... nyní GPR3. Tohle jsem tedy ještě neviděl..Rank jsem kontroloval všemi dostupnými nástroji na webu.. a vždy byl 0, nyní je opět 3.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0