Autor Zpráva
aldaris
Profil *
Dobrý den, potřeboval bych od Vás poradit v jedné záležitosti, která mne tíží již několik měsíců a nejsem schopen, ani nikdo s kým jsem konzultoval, tento problém vyřešit. Provozuji doménu a web www.vizualizace-staveb.cz, ve vyhledavačích je pro mě nejpodstatnější klíčové slovo "vizualizace". Všechny jeho klony a kombinace tvoří již jen 30% vyhledávaných odkazů ze kterých lidí na můj web přijdou/porovnávám to se seznamem/. Problém je v tom, že google můj web na slovo "vizualizace" nevidí. Stalo se mi něco podobného, jako jsem tady již zachytil u jiných threadu že se když jsem jej nastartoval tak se krátkodobě objevil někde na prvních 2 stranách a pak nenávratně zmizel.Trvá to již opravdu delší dobu a nejsem schopen zjistit proč tomu tak je. nechal jsem si udělat na jednom z webu bezpaltný seoaudit, aodpověď mi přišla že mám na webu příliš toto klíčové slovo - vizualizace. Nicmoně třeba podle webu (http://www.keyworddensity.com/) mám proti konkurenci (vizualizace.cz) densitou tohoto slova menší.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0