Autor Zpráva
Kok
Profil *
Je běžné, že se nové stránky dostali nahoru do popředí na určité slovo jen na pár dnů a pak spadli dolů? Kdy očekávat postup nahoru?
Bubák
Profil
Je to běžné, google zvýhodňuje nové weby.
Taupo
Profil
Je to zcela bezne. Nekolik dnu (nekdy i tydnu) trva nez se stranky v Google ustali.
Kookie
Profil *
Mám podobný problém:
Stránky mám od června 2008. Návštěvnost začala prudce stoupat asi po dvou měsících díky vyhledávání seznamu, který se stal zdrojem 91% návštěvníků, přicházejících z vyhledávačů a 70% návštěvníků celkově. Na asi pět hlavních klíčových slov jsem se na vyhledávání u googlu i seznamu zobrazoval na první nebo druhé pozici. Od poloviny ledna však moje stránky z vyhledávání seznamu jakoby zmizely. Seznam je najde pouze při zadání přesné URL, ale na jednotlivá klíčová slova se počet přístupů zmenšil třeba z 150 na 5 denně, protože stránky nejsou při zadání klíčových slov zobrazeny vůbec (zkoušel jsem to na různá slova- při zadání slova, které vyhodilo cca 200 výsledků jsem nebyl zobrazen vůbec, při zadání slov, které zobrazí více výsledků jsem nebyl do dvacáté stránky a dál už jsem nelistoval).
Přitom ostatní vyhledávače a katalogy (google, centrum- ty ovšem tvořily 5% návštěvníků z vyhledávačů) mě stále zobrazují na prvním/druhém místě. Nemáte někdo ponětí, čím to může být způsobeno popř. je-li toto trvalý stav?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0