Autor Zpráva
Jan Angelovič
Profil *
Nevíte někdo jak na Google najít "-5V" ?

Nebo obecněji: "Ano/Ne", "sci-fi", "A-Z", "domain.name" ?

Google zanky jako / , . - atd. zaměňuje nebo dokonce vypouští a uvozovky kolem výrazu nezabírají. Nevíte jak to vypnout, nebo alespoň kterých všech znaků se to týká?

Děkuji
Klára
Profil *
Nevím, jestli opravdu pomlčku vypouští, dala jsem hledat slovo-jineslovo (hledej stránky česky) a našlo mi to pouze ty přesně s touto frází, zatím co seznam vyhledal i ty, kde je slovo a pak kousek dál -jineslovo případně i ty, kde je to každé úplně zvlášť.
Jan Angelovič
Profil *
Klára: Zkuste do Google zadat "A++B"

Najde spoustu nerelevantních stránek, z nichž žádná neobsahuje uvedený řetězec. Problém se týká hlavně řetězců s nízkou četností. Google prostě s těmito znaky pracuje poněkud volněji.
Fred
Profil
Hledej to v uvozovkách, takhle to hledá stránky kde se právě nevyskytuje 5v. http://www.google.com/search?as_q=%22-5v%22&num=10&hl=cs&c2coff=1&btnG =Vyhledat+Googlem&as_epq=&as_oq=&as_eq=&lr=&as_ft=i&as_filetype=&as_qd r=all&as_occt=any&as_dt=i&as_sitesearch=
Jan Angelovič
Profil *
Fred: Asi si nerozumíme, já potřebuji najít POUZE stránky obsahující řetězec "-5V". Vámi uváděný odkaz vrací i spoustu stránek které obsahují 5V, +5V, /5V atd., ale neobsahují -5V.
Fred
Profil
Jan Angelovič Hm to je pravda, nevšimnul jsem si toho. Ale když zadáte -5v tak je potíž s tím, že to mínus je operátor, který google používá jako negaci. Třeba když budu hledat nějaký výraz kde většina výsledků bude obsahovat něco co nechci použiji -. Jak to obejít nevím, ani nevím jestli existuje nějaký vyhledavač který to umí. Taky by se mi to docela často hodilo.
Anonymní
Profil *
"5V" --
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0