Autor Zpráva
mira123
Profil
Hledám seznam anglických katalogů
Marek Prokop
Profil
Dmoz.org, Yahoo.com, Business.com.
mira123
Profil
Potřeboval bych jich trochu víc
kvok
Profil *
Někdo sem nedávno psal o svém seznamu, kde je možné nechat zobrazit i jen anglické.
Marek Prokop
Profil
Potřeboval bych jich trochu víc

Na co? I tyhle tři už jsou skoro k ničemu. Ale budiž, jestli chcete přijít o hodně času a peněz a nezískat za to vůbec nic, tady ty seznamy máte:

http://www.directoryarchives.com/
http://www.avivadirectory.com/strongest-directories/
http://www.strongestlinks.com/directories.php

Já jsem Vás ale varoval.
Kookie
Profil *
Marek Prokop: Registrací do anglických katalogů nezískám ani (proklamované jako tolik potřebné) odkazy?
Marek Prokop
Profil
[#6] Registrací do katalogů samozřejmě získáte zpětné odkazy, ale kvalitních všeobecných katalogů je málo. Mnoho odborníků (nejspíš většina) už pochybuje i o smyslu těch tří, které jsem uvedl výše. V některých oborech mohou existovat zajímavé oborové katalogy, nicméně v kontextu celého linkbuildingu je význam katalogů už dávno okrajový až zanedbatelný.
Kookie
Profil *
[#7] Takže je lepší vyměnit si odkaz/y s kvalitním webem podobného zaměření než se registrovat do desítek katalogů? Vždyť stačila registrace jen do českých free katalogů (50, maximálně 70-80) a page rank se mi vyšplhal na jedné stránce na 4, na ostatních na 3. A to nepočítám denně až desítky návštěvníků, kteří přišli přímo přes odkaz...
Marek Prokop
Profil
[#8] Na PageRank 4 stačí 3-4 průměrné odkazy. PageRank 3 snad ani není PageRank. Registrovat něco do 50 českých katalogů mi připadá zbytečná ztráta času, ale máte-li času dost, proč ne. V angličtině je to trochu horší, protože bezplatné všeobecné katalogy tam skoro nejsou, takže kromě ztráty času je to i ztráta peněz.

Ty desítky návštěvníků denně Vám chodí ze všech těch 50 katalogů, nebo jen z několika?

Výměna odkazů je dobrá metoda, ale stále jen jedna z mnoha.
Kantor
Profil
Nejhorší ztráta času je hledání v různých seznamech katalogů, ve kterých můžete zapsat tak do poloviny katalogů a do něktrých z nich to bez registračního poplatku nepůjde (i když jsou deklarovány jako free). Buduji proto takový toplist katalogů a vyhledávačů, kde většinu katalogů jsem sám prověřil svými zápisy. Jelikož je můj seznam ve stádiu plnění, naleznete zde zatím ty nejdůležitější katalogy a vyhledávače. Anglické katalogy, do kterých lze zapsat zdarma odkazy jsou na mém seznamu katalogů

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0