Autor Zpráva
Pavel.Prochy
Profil *
Čauves, mam takový dotaz. Dozvěděl jsem se, že vyhledávač SEZNAM.CZ vůbec nebere ohled na keywords a zaindexoval stránky dle mého TITLE "Účetní kancelář Václavy Procházkové". Takže když v SEZNAMu dam vyhledávat "účetní kancelář" tak mě to najde JENŽE rád bych škálu vyhledávacích slov rozšířil a jediné co mě napadlo aby mě SEZNAM našel je rozšírit TITLE např.: "Účetní kancelář Václavy Procházkové - vedení účetnictví a daňové evidence". Myslíte, že je to dobrý způsob jak se více prosadit?
valecekm
Profil
nekdy to zabere nekdy ne. ale moc dlouhe nazvy a slozite taky nejsou dobre.. lepsi je jen kratka vystizna slova. Spise bych doporucil pouzivat h1, nebo strong pro klicova slova ve strance a potom take vlozit odkaz do katalogu vyhledavacu atd..
Marek Prokop
Profil
Seznam je fulltextový vyhledavač. To znamená, že indexuje celé texty stránek (včetně prvku TITLE) a v takto vytvořeném indexu pak vyhledává.
ninja
Profil
...tedy vykaslete se na keywords a napiste na sve stranky to, co je pro vas zajimave/dulezite. Kdyz na strankach budete psat o ucetnictvi, Seznam vas na tato slova bude zobrazovat.
Pavel.Prochy
Profil *
OK ale co je lepsi ted:

1) jen takto dlouhy title pro vsechny stranky <title>Účetní kancelář Václavy Procházkové - vedení účetnictví a daňové evidence </title>
2) nebo aby se menil title podlo toho kde se navstevnik nachazi<title>Účetní kancelář Václavy Procházkové - Domů</title>
<title>Účetní kancelář Václavy Procházkové - Kontakt</title> atd.
3) a nebo na index umistit <title>Účetní kancelář Václavy Procházkové - vedení účetnictví a daňové evidence </title> a pak do jednotlivych sekci <title>Účetní kancelář Václavy Procházkové - Domů</title> <title>Účetní kancelář Václavy Procházkové - Kontakt</title> atd.?

Pripada mi nejidealnejsi 3.moznost
KGW
Profil
Já jsem pro 3. možnost, ale to Domů bych vynechal.
ninja
Profil
Pavel.Prochy: 3. moznost s tim, ze ze domu a index jsou to same, takze pouze prvni verze.

A u stranky Kontakt bych radeji napsal "Kontakt na účetní kancelář Václavy Procházkové".

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0