Autor Zpráva
markijan
Profil
Dobrý den...včera sem surfoval a uviděl sem že yahoo nebere zadne ohledy na nofollow...nevite jeste nake vyhledavače které nofollow ignorujou??
ninja
Profil
markijan: Jak presne jste jste zjistil, ze yahoo "nofollow" nebere v potaz? A mate na mysli jaky zapis: u konkretniho linku, nebo meta v hlavicce?
markijan
Profil
u linku,protže sem se koukal do yahoo site explorer na jednu seo stranku...a odkazoval na ni hodně znamý blog..kouknul sem se tam a uvidel ten link na tu seo stranku...ale bylo tam nofollow
Marek Prokop
Profil
Yahoo na dotaz link: zobrazuje (a pokud vím, vždy zobrazovalo) i zpětné odkazy s rel=nofollow. S tím, jak zachází s nofollow jinde, to zřejmě nijak nesouvisí.
markijan
Profil
jjj...ale jak vim tak v yahoo optimalizaci hrajou velkou roli zrovna linky...tak že je to dost dobre zpusob jak se optimalizovat pod yahoo
ninja
Profil
markijan: Ja vam stale bohuzel nerozumim. Linky hrajou u vsech vyhledavacu a celeho hypertextu zcela zasadni roli.
markijan
Profil
jj...ale tady je to o tom...že i kdyz nekde pišete komentař(zadavate svou www pro optimalizaci) tak i když je tam nofollow tak vam to nevadi...ptz yahoo to započitava...tak že ted v pohode klidne z blogu který ma 7PR mužu odkazovat na sebe
ninja
Profil
markijan: ze takovy odkaz Yahoo zobrazi pres parametr link: jeste neznamena, ze takovy odkaz bere v potaz pri vypoctu poradi vysledku na nejakou hledanou frazi.

Jinak samozrejme na tematicky podobne blogy svuj odkaz davejte, i kdyz je u nej nofollow. Mozna se budete divit, ale vetsina lidi tento parametr ingoruje a muzou na vas link kliknout.
markijan
Profil
Podle mě bere...pač linky v siteexploer jsou jako PR u Google...čim vic tim lip...teda jestli mám pravdu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0