Autor Zpráva
matyášek
Profil *
zdravím,asi jsou to interní informace seznamu jak vlastne funguje ve skutečnosti a podle čeho řadí strávky pod sebou.Já třeba mám stránku myslím si že relativne dobre vytvořenou Srank 80.kod mám validní,zpetnych odkazu na domenu mam pres 60000.stara je pres 2 roky a stejne jsou přede mnou mnohem horší weby.třeba s srankem pouze 40.třeba už čtvrt roku jsem na tom dobře ale nyní jsem začal rapidně klesat....
Marek Prokop
Profil
Fulltextové vyhledavače řadí podle relevance, t.j. (zjednodušeně) podle pravděpodobnosti, s jakou budou nalezené stránky vyhovovat uživatelům, kteří zadali určitý dotaz. Z toho plyne, že když nenapíšete konkrétní stránku a konkrétní dotaz, o která Vám jde, nikdo Vám nic rozumného neporadí.

Mimochodem, robot nic neřadí, robot jenom sbírá stránky: http://www.jakpsatweb.cz/vyhledavace.html
matyášek
Profil *
no dobry to je teorie...ale kazdy stroj funguje podle toho jak je naprogramovanej.takže musí nějak poznat že prave tato stranka je lepší než ty předešlé...
Třeba ja se domnívam že jsem klesnul ze svých vysokých pozid díky fóru ktere jsem vložil na sve stranky asi před mesicem.Včera o pulnoci navšívil Google bot toto forum ...viz zde"Google [Bot] úte 10. úno 2009 0:21:52

a ráno jsem klesnul najednou po čtvrt roce asi a 5 pozic na 3 nejvyhledavanější slova na internetu v mém odvětví.Nyní držím první stranu tak tak....
tiso
Profil
matyášek - napíš priamo do Seznamu, či ti tie interné informácie pošlú. Čo čakáš od nás?
matyášek
Profil *
matyášek - napíš priamo do Seznamu, či ti tie interné informácie pošlú. Čo čakáš od nás?
sorry nechapu proc tady to píšeš?je to snad diskuze..tak to probíram a chci slyšet názary ostatních třeba zkušenějších...
Marek Prokop
Profil
Matyášku, ano, je tu diskuse, nikoli chatování o ničem. Buď uveďte konkrétní fakta (stránka, dotaz), nebo vlákno uzamknu.
matyášek
Profil *
prosimvas tak si ho klidne uzamknete..nebudu se tady doprošovat o radu...a poslouchat řeči že mam psat na seznam...to je jak v nějaké puberťácké diskuzi na lide.cz
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0