Autor Zpráva
matyášek
Profil *
Zdravím,položim dotaz tedy jinak.moje stranky www.levnemoto.com nyni asi po 5 měsících ztratili první stranku u seznamu na slovo čtyřkolky.A zrovna ihned po navštívení fóra indexovaní google botem.forum je na adrese www.levnemoto.com/ctyrkolky jestli nebyla volba adresy chybou.
Nebo zda celé forum nema špatny vliv na pozice.Myslite ze bych mel zakazat indexovaní fóra?Predemnou na vyraz čtyřkolky jsou stranky s mnohem mensim srankem a celkove hodnota síly weby treba na www.seo-servis.cz je mnohem mensi...
Má tedy nekdo nejakou radu jak bych mel postupovat a v čem jsem mohl udelat chybu?dík
Marek Prokop
Profil
Mezi návštěvou Googlebota a změnou pozice na Seznamu určitě žádná souvislost nebude.

Přidání fóra teoreticky mohlo pozici ovlivnit, ale není to moc pravděpodobné a když už, tak by ji spíš mělo ovlivnit směrem nahoru. Vliv URL fóra bych vyloučil úplně.

Seo-servis.cz je, stejně jako všechny ostatní podobné služby, blábol s nulovou vypovídací schoností. Pořadí ve vyhledavačích určují samotné vyhledavače, nikoli nějaký Seo-servis.

Mimochodem, proč na to fórum odkazujete textem "podminky"? To asi není moc dobře.
matyášek
Profil *
no dobra ale treba urcite ma vliv jak dlouho je domena stara nebo kolik vede na domenu zpetnych odkazu.ja bych zase tak seo-servis tak neodsuzoval.
No a má nekdo radu včem je problem ze jsem propadl?aktualne jsem se dnes opet propadnul jiz na druhou stranu na prvni strane jsem od tuším září 2008 na slovo čtyřkolky.vsechny zpetne odkazy je jich asi 40 z velmi kvalitnich webu vsechny 70-100srank ktere na me odkazují obsahují v odkazu slovo čtyřkolky.
Jeden čas jsem byl i na druhé pozici ale mam pocit že pridanim fora jsem zacal postupne klesat.jestli uz domena treba není presycena slovem čtyřkolky a bot to vyhodnotil jako negativum.No nevim jen spekulace....
PS:jo ty "podminky"to je chyba...dekuji za upozorneni
PS2:necekam nejake extra rady...spis to beru jako diskuzi a vymeny zkušeností ..proste pokec o seo
Plaváček
Profil
matyášek

Pokec o SEO na této diskusi nemá valného smyslu. SEO SERVIS je pak služba, která skutečnému SEO prokazuje medvědí službu a nevypovídá zhola nic o tom, jak moc je web kvalitní. Jejich volbu změřit si "Sílu webu" jsem dodnes nepochopil a popravdě se o to ani nesnažím.

Pokles o několik pozic (čili propad na druhou stránku Seznamu) je normální a pochopitelný a bude se dít dnes a denně v souvislosti s tím, jak programátoři vylepšují své algoritmy a také s tím, jak tvá konkurence nespí a pracuje.

Internet je živý organismus a předpokládat, že budeš furt a pořád všude první, je vesmírný nesmysl.
matyášek
Profil *
není pravda že bych nemohl byt pořad první...je mnoho webů co jsou na prvních pozicích třeba 2 roky a nic s nima nehne...ja vim ze konkurence nespí...hja teke nespím a pracuju na webu a myslim že nejsem na tom tak špatně...ale chci pochopit princip fungování pravě tohoto řazení...dřív sem myslel že stačí mnoho zpetnych odkazu a mam vyhrano...ale koukam že to tak zcela není pravda...navíc nepozoruju že by se konkurence treba v oblasti čtyřkolek nejak extreme snažila a vylepšovala weby...koukam ze je spis nechavají žít vlastním životem....
comfy
Profil *
matyášek
Ozvěte se mi prosím na e-mail comfy.one@seznam.cz, za symbolickou cenu bych Vám s optimalizací poradil, případně web sám optimalizoval.
(jsem student, sháním v oblasti seo kvalitní reference, proto za symbolickou cenu ;-))
ninja
Profil
matyášek: forum vam neublizilo a do budoucna, zvlaste kdyz jej vhodne propojite se zbytkem webu, jiste pomuze.

Nejpravdepodobnejsi je ze Seznam upravil zpusob vypoctu poradi webu. Zkuste se kriticky podivat na sve stranky. Jejich vzhled mi prijde velmi nepekny, ale to neni dulezite. Jde o obsah. Vzdyt krom 2 odstavcu dole na strankach prakticky neni zadny obsah, natoz slovo ctyrkolky? A co ma byt ten druhy blok, jakysi vycet klicovych slov?

Kdyz jsou ctyrkolky vasim celozivotnim konickem, proc na webu nevidim clanky o ctyrkolkach? Temat je mnoho, jako navstevnik bych velmi ocenil dobre rady a tipy. Vyledavace taktez.
Plaváček
Profil
matyášek

A možná bych také ošetřil možnou a zbytečnou duplicitu, viz

http://www.levnemoto.com/
http://levnemoto.com/
matyášek
Profil *
Kdyz jsou ctyrkolky vasim celozivotnim konickem, proc na webu nevidim clanky o ctyrkolkach? Temat je mnoho, jako navstevnik bych velmi ocenil dobre rady a tipy. Vyledavace taktez.
no prave proto se zalozilo to forum,myslim ze je to mniohem prehlednejsi akazdy si tam v budoucnu najde co potrebuje nez psat sálodlouhe clanky treba na hlavni strane.
Jinak hlavni strana obsahuje tusim 3% slova čtyřkolky což je myslím optimální .
ninja
Profil
matyášek:

MOTORKY BAZAR MOTOBAZAR,WWW.LEVNEMOTO.COM,ČTYŘKOLKY
Co zde naleznete na prodej:Přilby na motorky čtyřkolky,zn.Worker Tornado,helmy na motocykly,helmy na čtyřkolky ,motorukavice pro motorkáři,zámky na motorky,plachty na motocykly,na čtyřkolky ,nárazuvzdorné chrániče páteře,cross chrániče na enduro vhodný i na čtyřkolky,ledvinové pásy,motodoplnky a prislusenstvi na prodej - motorky,čtyřkolky,bazar-www.levnemoto.com,akční zboží,motobazar,ojeté motorky na prodej z Itálie,Francie,Německa (silniční,cross,motokros ,enduro,supersport,chopper,čtyřkolky), bazar-www.levnemoto.com tankvaky na motorky, tankruksaky , zámek na kotouč u motorky, filtry ,plachty na motorky a čtyřkolky , brašny , kufry ,spray na řetěz na čtyřkolky , teploměry oleje , příslušenství na motorky,čtyřkolky , doplňky , bundy kombinézy , kalhoty ,baterie do čtyřkolek a do motorek,motorkářské tričko,šátek zdarma. ATV-čtyřkolky,videa čtyřkolek.


Tento blok vam tak maximalne uskodi. Pro navstevniky ma nulovou informacni hodnotu a pro vyhledavace neni problem jej rozpoznat.

Zkuste misto toho napsat par odstavcu, kde budou ona slova pouzita.

Misto clanku muzete psat do fora, nezapomente ale na vhodne prolinkovani (oba smery).
matyášek
Profil *
na jinem diskuznim fóru jsem dostal tuto odpoved,tak vam ji sem prekopíruju třeba vas to bude zajímat:

od Morgoloth
Zvětšuje stránku a počet klíčových slov... na druhou stranu možná může trochu klesat relevance stránky... primární klíčová slova (motokáry) se na stránce bude v % vyjádření vyskytovat již méně...
Napadá mě i spousta dalších faktorů, které by to mohli ovlivnit: validita, složitost zdrojového kodu (různá fora na klíč nebývají většinou úplně to pravé), úprava struktury nadpisů, title, apodobně...
Navíc jsem úplně nepochopil: ve vehledávání dříve na první stránce byla již stranka levnemoto.com/ctyrkolky, nebo jen levné moto? (tedy jedná se o stejnou, ne jinou stránku? V případě že jde o jinou stránku, pokles může vzniknout i například roztřeštěním počtu zpětných odkazů mezi levnemoto.com a levnemoto.com/ctyrkolky
Pokles partně bude souviset s implementací fora, ale chce si to v širším kontextu uvědomit, co všechno se měnilo (struktura H1-Hx nadpisů, validita...). Navíc pokles může být i krátkodobý z důvodu případné výrazné změny obsahu a kontroly relevance.
xXxXxXx
Profil *
Ztratil jsi pozici, protože jsem Tě nabonzoval za používání "profi SEO optimalizace" kterou se chlubíš v tom svém spamu...
Pro ostatní - "profi SEO" = linkfarma, která podporovala tento web.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0