Autor Zpráva
gavec
Profil
zdravim, mohl by mi nekdo poradit, jak to je s vyhledavacema? zmenil jsem pripony souboru z .htm na .php. Nevi nekdo za jak dlouho (+/-) se ve vyhledavaci tyto adresy zmeni? Nechtel bych, aby lidi chodili na stranky, ktere by uz neexistovali...
Plaváček
Profil
gavec

Pokud měníš koncovku (to jest adresu stránky), je dobré to robotům sdělit. Něco ke studiu: http://www.jakpsatweb.cz/presmerovani.html
gavec
Profil
a roboti to po nejake dobe ve vyhledavacich zmeni? Proste bych ve vyhledavacich nechtel mit stranky s koncovkou .htm... To presmerovani tomu pomuze? Zkousel jsem to pres soubor .htaccess, ale hosting asi nepodporuje mod_rewrite
ninja
Profil
gavec: sice nechapu proc misto .htm chce .php, ale to je vase vec. Urcite zmente vsechny doakzy na nove verze. Pokud nemuzete pouzit .htaccess, ponechte puvodni .htm soubory a dejte do nich alepson meta presmerovani na .php verze.
gavec
Profil
chci to vymenit z toho duvodu, ze jsem do kodu vlozil php prvky... a to se jinak vyresit neda ne?
gavec
Profil
myslim tim hlavne include
gavec
Profil
kdyz jsem to delal pres ten .htaccess, vlozil jsem do nej tento kod:

RewriteEngine on
RewriteRule cenik\.htm /cenik.php [R=301]

Pote pri otevreni stranky se zobrazila chyba 403 (Nemáte právo pro přístup k požadovanému objektu. Buď je chráněn proti čtení, nebo není serverem čitelný. )

Pritom mam na serveru oba soubory... cenik.htm i cenik.php

Mam chybu v kodu, nebo muj hosting nepodporuje mod_rewrite?
ninja
Profil
gavec: stacilo pozadat hosting, aby vase soubory s priponou .htm take interpretovalo PHP.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0