Autor Zpráva
Mikey
Profil *
Dobrý den, rád bych se zeptal na jeden problém.
Mám celkem dobře optimalizovanou hlavní stránku na klíčové slovo, na web vede mnoho odkazů, S-rank je 87, ve vyhledávačích jsme na prvních pozicích na naše hlavní klíčové slovo. Nyní ale jsme naší nabídku rozšírili o další dosti důležité zboží, které bych potřeboval dostat na první výhodné pozice ve vyhledávačích. Jsme zaregistrováni ve většině katalogů na klíčové slovo, které je stále naším stěžejním produktem. Můj dotaz je, jestli mohu zaregistrovat do katalogů náš web znova, ovšem neregistrovat web jako www.example.com, ale www.example.com/category Je možné toto udělat a registrovat to na jiné klíčové slovo, než-li jsem to udělal na www.example.com?
Případně, poraďte, jak "povýšit" vnitřní stránku webu.. Děkuji, Michal.
ninja
Profil
Vetsina katalogu nepovoluje registrovat vice stranek v ramci jednoho webu. Registrace do katalogu vam navic moc kvalitnich odkazu nezajisti.

Dobre sve stranky vzajemne prolinkujte, ziskejte kvalitni odkazy z jinych webu na onu podstranku a vysledek se jiste dostavi.
Marek Prokop
Profil
Michale, co znamená "být registrován v katalogu na klíčové slovo"? Můžete, prosím, uvést nějaký příklad? Děkuji.
Martin Weis
Profil
"Jsme zaregistrováni ve většině katalogů na klíčové slovo."
Máte nejspíš na mysli slova které se vyplňují jako název webu nebo snad klíčová slova která se vyplňují do formulářů katalogů? Pokud vím klíčových slov tam lze umístit více a do názvu webu lze také přidat další klíčové slovo, většina katalogů umožňuje pozdější úpravy již vytvořeného profilu.
Mikey
Profil *
Pardon, špatně jsem se vyjádřil.
Dejme tomu, že prodávám vysavače a moje doména je www.vysavace.cz
90% našich prodejů tvoří běžné domácí vysavače, ale nyní jsem začal prodávat i velké průmyslové profesionální vysavače, které bych potřeboval dostat na dobré pozice.
M.
ninja
Profil
Mikey: pokud je to takto odlisne tema s jinou cilovou skupinou, bude dobre vytvorit zcela samostatnou prezentaci. Obe muzete vhodne prolinkovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0