Autor Zpráva
moskyt
Profil
Zdravim,

Provozuji 10 mini webu, minuly tyden jsem se vsemi presel z mene dostupneho hostingu na lepe dostupny. Kazdy web bezi na svoji domene.

Vcera se vsech deset webu propadlo v indexu cca o jednu stranu.

Nejak se mi nezda, ze by ten propad byl kvuli nejake zmene algoritmu v seznamu u vsech webu najedou... pochopil bych kdyby se propadl jeden dva, ale vsechny?

Tak si kladu otazku zda je mozne, ze by ten propad byl kvuli zmene hostingu? Zmena probehla hladce pres noc bez vypadku. Nezmenilo se ani nic v kodu tech webu vse je tak jak bylo pred tydnem, jen ten hosting se zmenil. Navic novy hosting ma lepsi dostupnost a v seznamu jsou ted predemnou weby , ktere by rozhodne nemely mit lepsi pozice (mene backlinku, horsi seo, zadny rank). Tak nevim co si o tom mam myslet.

Stalo se to nekdy nekomu?
comfy
Profil
Jediné co tí můžu říct je to, že tím hostingem to nebude :-)
Railbot
Profil
weby , ktere by rozhodne nemely mit lepsi pozice (mene backlinku, horsi seo, zadny rank)
Jediné rozhodně je, že nějaké ranky a zpětné odkazy nejsou vše, vlastně sami o sobě nejsou důležité. Pokud má někdo lepší obsah, strukturu, není se čemu divit.

Změnou hostingu to nebude. Pozice se mohou měnit, vyčkej, třeba se weby vrátí na stejné pozice.
Marek Prokop
Profil
Moskyte, co znamená, že se deset webů propadlo cca. o jednu stranu?

a) Deset různých stránek v deseti doménách se propadlo na deset různých dotazů?
b) Každá z deseti různých stránek v deseti doménách se propadla na mnoho různých dotazů?
c) Více různých stránek v deseti doménách se propadlo na mnoho různých dotazů?

K tomu dvě doplňující otázky:

1) Došlo současně i ke vzestupu stejných či jiných stránek těchto domén na jiné dotazy?
2) Zůstaly pozice na některé dotazy nezměněné?
3) Došlo již dříve ke změně pozic (dolů nebo nahoru) u všech domén v jednu dobu?
moskyt
Profil
a) Deset různých stránek v deseti doménách se propadlo na deset různých dotazů

co se tyka tech doplnujicich otazek tak ani jedna... jine stranky jsou na stejnych pozicich, jine propady nez moje jsem na stejna slova nezaznamenal a na prednich pozicich jsem cca mesic coz je doba kterou tech 10 webu existuje...
Marek Prokop
Profil
Nemá všech těch deset stránek nějaký společný externí zpětný odkaz z jiné, tj. jedenácté domény (Vaší nebo cizí, to je jedno)? Pokud má, mohla hodnota toho odkazu klesnout např. tím, že na odkazující stránce přibyly další odkazy, nebo tím, že odkazující stránce ubyly její vlastní zpětné odkazy.
moskyt
Profil
mno vsechny ty weby maji zpetne odkazy pouze v katalozich + v paticce maji odkazy mezi sebou...
moskyt
Profil
tak ted jsem nasel dalsi fakt, jeden z tech 10-ti webu jsem omylem nechal na puvodnim multihostingu (zapomnel jsem zmenit DNS) a kupodivu tento jeden web ma stale svoje "vysoke" pozice... ono je to vazne tou zmenou hostignu :-/
Marek Prokop
Profil
[#8] To je divné. Kdyby server posílal nějaké špatné hlavičky (to se občas stane), tak by měly weby vypadnout z indexu úplně.
Bruinee
Profil
A jak "moc" jste menil hosting? Myslim geograficky, jak daleko jsou od sebe puvodni a nove servery?
moskyt
Profil
puvodni byl na multihostingu v usa a ted je u nas...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0