Autor Zpráva
Jmalkovic
Profil *
Dobrý den, na webu mám Google analytics a chtel bych vědět, zda nějak můžu předat googlu jména návštěvníků, které by se mi pak mohly zobrazovat ve statistikách. Abyste mi rozuměli, jedná se o administrační systém pro zhruba 1000 zamestnanců, kam se nikdo nemůže dostat. Je to interní systém.

Jde tedy nějak zmíněné jméno předat měřícímu javascriptu? A pak šlo by zjišťovat, jaký zaměstnanec prochází jaké sekce systemu? Jaký zaměstnanec má jaký OS atd?
Jan Tvrdík
Profil
Jmalkovic
AFAIK Google analytics poskytuje zcela záměrně anonymní data a není možné je jakkoliv „zbavit anonimity“.
Marek Prokop
Profil
http://groups.google.com/group/analytics-help-basics/browse_thread/thread/07e29dc610050971
Jmalkovic
Profil *
Jan Tvrdík: Něco podobného jsem si myslel, ale jelikož klient by takováto data a statistiky potřeboval, tak mě napadla možnost, jestli by nějak něšel využít GA. Místo toho, abych vytvářel vlastní nástroj...
Marek Prokop: Diky, mrknu na to.
ninja
Profil
Jmalkovic: jestli pak neni lepsi nasadit vlastni sledovani, ktera vam jiste prinese daleko vice udaju, nez Google Analytics. Ty jsou vytvorene pro analyzu vzorcu u masy navstevniku, ne na sledovani konkretnich uzivatelu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0