Autor Zpráva
jonnyq
Profil *
Když existují nějaké stránky, které se zaměřují na jakoukoliv oblast a její partnerská stránka je přeplněná odkazy (např. s počtem přes 300-600), bude se kvalifikovat jako link farma?
comfyy
Profil *
Zkus se nad tím sám zamyslet...
Tj. líbí se ti jako uživateli, když najedeš na stránku, kde je zbytečně 300-600 odkazů které tam nezapadají, nezajímají tě...
jonnyq
Profil *
příjde na to.. jsou totiž na specifické stránce s odkazy, takže jako uživatel tam ty odkazy očekávám :)
comfy
Profil
Takže ty myslíš takové ty kupy linků v sekci "partneři" ? Nevím jestli to penalizují, ale jedno je jisté... sekce partneři má většinou minimální ranky. Jinak každý normální člověk (za něhož považuji i sám sebe) by si pod sekcí partneři například v internetovém obchodu představil nějaký strukturovaný výpis partnerů, nebo loga opravdových partnerů, ne linkfarmu. Jednoduše řečeno, řekl bych, že optimalizaci to pomáhá minimálně a v některých případech to může i dost snižovat důvěryhodnost webu pro samotného uživatele.
Marek Prokop
Profil
Nerozhoduje forma, nýbrž účel. Počet 300-600 odchozích externích odkazů v rámci celého webu mi připadá zcela normální. Stejný počet na jediné stránce by byl zvláštní, pro uživatele asi těžko použitelný, ale dovedu si představit případy, kdy by to mělo smysl.

Nevím, co je partnerská stránka, takže konkrétněji se vyjádřit neumím.
comfy
Profil
Marek Prokop
Měl jsem na mysli na partnerskou stránku jako je třeba tato. Ta má narozdíl od některých ty odkazy na své "partnery" uspořádané ve dvou sloupcích...
ninja
Profil
comfy: vami uvadeny priklad je ukazka spatne provedeni spatne veci :). Kdyz uz tak tematicky rozdelit do nejakeho rozumneho mnozstvi na stranku, ale toto?

Nicmene se domnivam, ze pro vyhledavace by muselo byt odkazu radove vice, aby s ni nejak specialne zachazel.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0