Autor Zpráva
jonnyq
Profil *
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli odkazy, nacházející se na stránkách diskusních fór, se vnímají jako SEO Spam či jiná Black SEO praktika? Díky moc za vaše odpovědi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na jonnyqa:
Odkazy, které jsou spam, jsou spam.
Odkazy, které nejsou spam, nejsou spam.
Odkazy užitečné pro návštěvníky jsou užitečné pro uživatele vyhledávače a tím pádem i pro vyhledávač.
SwimX
Profil
jonnyq
odkazy, nacházející se na stránkách diskusních fór, se vnímají jako SEO Spam či jiná Black SEO praktika?
kdybys to bral takle kompletně tak odkazy nacházející se na této diskusi by byli spamy? to takle nejde říct.
jak napsal Chamurappi [#2] co je spam to je spam a vyhledávač to podle mě těžko posoudí, takže je na adminech a moderátorech aby spamy mazaly.
wico
Profil
Chamurappi:

Jednoduše řečeno co je aktivní link je pro mě SPAM neni snad problem napsat odkaz takhle google.com
Joker
Profil
wico
neni snad problem napsat odkaz takhle google.com
Jistě, ale proč návštěvníka zdržovat tím, že si musí odkaz zkopírovat a vložit, když obvykle stačí na odkaz kliknout?
tiso
Profil
wico - tak sa okamžite odhlás, pretože tu spamuješ svojim profilom... Takto si to myslel?
ninja
Profil
wico: vidis, me naopak url ktere neni proklikavaci dost vadi. A to i kdyz to odkazuje na spatny web. Odkazy jsou hlavnim vlastnisti hypertextovych dokumentu.
Dranel
Profil
tiso, ninja
Plně souhlasím... ještě že na tyhle odkazy neodkazy mám v FF addon s názvem Linkification.
jonnyq
Profil *
joker: souhlasím.. kopírování url je nechutné i pro mě..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0