Autor Zpráva
michal11
Profil
Dobrý den, slyšel jsem, že nadměrné množství externích odkazů může mít i negativní vliv, zajímalo by mě, zda je velké množství zpětných odkazů na stránce www.cockyplus.cz (rolujte až dolů) dobrou strategií jak zvýšit své ranky a pozice ve vyhledávačích? Otázka zní: Je dobré používat tuto odkazovou hrubou sílu k dosažení lepších pozic a ranků? Děkuji
Morasino
Profil
Za tohle bych Ti dal BAN.
michal11
Profil
Morasino: Ten web není můj, uvedl jsem ho pouze jako příklad. Snažím se optimalizovat svůj web a chci jen vědět zda se vyplatí vydat touto cestou, protože se mi zdá že to může fungovat.
ninja
Profil
michal11: prijde vam to hezke a uzitecne? Pravdepodobne ne. Stejne to posoudi vyhledavace, respektive mely by posoudit. Pokud to nekteri zatim nedelaji, je to docasny nedostatek.

Tedy rozhodne nedoporucuji.
Martin Weis
Profil
Kladu si otázku zdali by pokud má někdo na toto vyhrazenou stránku pro reciproční odkazy byla by pak penalizována jen tato samostatná stránka či celý web, neboť v případě že na webu jsou podstránky s trochu odlišným odvětvím a o které pečuje další webmasteři poškodilo by je to i nevinné a ostatní podstránky které jsou v pořádku. V případě zmíněné stránky se jednalo o titulní stranu tam už by pak asi stejně nebylo co řešit. Děkuji za vaše názory.
Martin Weis
Profil
Teď jsem se všiml že s téhle diskuse se dá také odvodit odpověď : http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=13&topic=90555
matyášekk
Profil *
no ale svuj účel to plní a je nahoře prvni stranky u seznamu na kontaktní čočky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0