Autor Zpráva
Meldo
Profil
Pre ake klucove slovo/á optymalizovat stranku firmy zaoberajucej sa tvorbou webu?
Mistr
Profil
Těch klíčových slov můžeš napsat klidně více. Je dobré, aby se na stránce vyskytovaly. Bavil jsem se s kamarádem, co dělal vyhledávání podle klíčových slov pro jeden vyhledávač, a říkal, že vyhledávače umí dobře skloňovat či časovat, takže v tom bys problém mít neměl. Dej si ale pozor, abys jako klíčová slova nedal výrazy jako sex, viagra apod. Podle toho kamaráda jsou tato slova asi v 70% hledaných slov, které kdy na internetu někdo hledá. A vyhledávače jsou na ně tudíž "alergické"; jakmile budeš mít stránku s těmito klíčovými slovy a přitom je nebudeš mít v textu stránky, vyhledávače Tvoji stránku jistě neumístí na přední místa mezi vyhledanými soubory.
Meldo
Profil
říkal, že vyhledávače umí dobře skloňovat či časovat, take google vie pracovať aj s diakritkou.

Chcel som ale vediet presne slova na ktore by ste vy optymalizovali.
Alebo by ste tym len posilnili konkurenciu a nepoviete? :->>>
Mistr
Profil
Podívej se na text na stránce a pak mezi klíová slova uveď taková, která se na stránce vyskytují. Například web, tvorba webu apod. Jistě na ně přijdeš sám.
Petra
Profil
Meldo: Prostě si zjisti, jak často jsou slova, která mají souvislost s tématem vyhledávaná (to už se tu probíralo mockrát, např.
zjištění častost zadávání slov do vyhledavače.. a pak zvaž, na která otimalizovat dokážeš a na která to bude marná snaha. A pak si hlavně pročti nejen základy SEO, v tomhle oboru je dost firem, které by chtěly totéž :-)
izsak
Profil
Meldo
Pri tvojej gramatike to na veľkú konkurenciu nevyzerá. Ľudia ti pri optimalizácii síce prídu na stránku, ale ak tam budeš mať také chyby, aké máš tu na fóre, tak hneď odídu.
Meldo
Profil
No. To ja som sa s tym uz narodil ze iste gramaticke javy sa nikdy v zivote asi nenaucim. A pri pisani na klavesnici je to ovela horsie ako klasicky perom. :->> ach jaj...
Ale na mojej stranke je to 100% bez chyb.
Yuhů
Profil
> Pre ake klucove slovo/á optymalizovat stranku firmy zaoberajucej sa tvorbou webu?

na taková, která hledají lidé, kteří si chtějí tvorbu webu objednat. Jaká slova to jsou, to ale nikdo neví. Moje zkušenost říká, že lidé neumějí pojmenovat to, co potřebují, pro webdesign to platí dvojnásob.

Takže doporučuju optimalizovat spíš na spoustu malých slov než na jedno nebo dvě velká slova. Já jsem se třeba soustředil na optimalizaci na slovo "jak".
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0