Autor Zpráva
Ludva
Profil *
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli jste se setkali, nebo víte jak vyřešit problém, týkající se indexování Googlu. Asi za 3 měsíce mi google indexoval něco pres 6000 stánek, ale během posledních 14 dní mi postupně asi 500 smazal a maže dál z indexu. Zjišťuju to pomocí site:www.gufy.cz. Hlavně mi ubývají stránky www.gufy.cz/default.aspx?id=xxxxx. Myslíte že to bere jako duplicitní obsah a proto je maže? Díky
ninja
Profil
A proc by vase stranky mel vyhledavac vubec indexovat, kdyz na nich neni zadny originalni obsah? Pouze vykradate jine servery.
Ludva
Profil *
No, ja nevim jakym zpusobem google rozpoznava obsah a ktere weby indexuje protoze maji originalni obsah a ktere ne protoze maji podobny jak ostatni weby. To me v tuhle chvili moc nezajima... spise jak je mozne ze indexoval a potom ze dne na den se počet zaindexovanych stranek tak rapidně zmenšuje. A jestli narazite tim vykradanim webu na videa z Youtube, tak tohle YouTube normalne podporuje, je to udelane pomoci Youtube API a zcela legalni :)
bohyn
Profil
Ludva
Nebude to tim ze ty stranky v podstate nemaji zadny obsah ktery by se dal zaindexovat?
ninja
Profil
Ludva: zkuste si odpovedet proc by mel vyhledavac na dotaz na nejake konkretni video zobrazit vasi stranku a ne primo stranku z Youtube, pripadne jinou, ktera krom vlastnh vide obsahuje treba recenzi.
Joker
Profil
Ludva
Myslíte že to bere jako duplicitní obsah a proto je maže?
Vzhledem k tomu, že tam nemáte snad žádný vlastní obsah kromě hlavičky, patičky a seznamu kategorií, které jsou na všech stránkách stejné, bych to viděl jako dost pravděpodobné.

tohle YouTube normalne podporuje, je to udelane pomoci Youtube API a zcela legalni :)
Což nic nemění na tom, že tam není vpodstatě žádný vlastní obsah, takže... co má vlastně vyhledávač indexovat?
Ludva
Profil *
Ano je me jasne ze Google nema duvod zobrazit ve vysledcich moje stranky pred strankmi youtube. Me slo jen o to jestli to jde nejak rozumne objanit ta indexace. Myslel jsem ze kdyz uz vyhledavace neco zaindexuji tak to tam zustane, ale asi to tak tedy nefunguje. Kazdopadne dik za nazory
bohyn
Profil
Ludva
Databaze vyhledavacu stejne jako indexovaci roboti jsou velmi zive organismy ktere se rychle vyviji. To ze k tobe jeden tyden prijde robot ktery te do indexu zaradi neznamena ze k tobe pristi tyden prijde stejne nastaven (nebo to muze byt uplne nova verze) a tvuj web vyhodnoti jinak nez jeho predchudce. Nic neni na vecne casy natoz databaze vyhledavacu.

Aby tvuj web meli duvod roboti indexovat tak pridej aspon nejaky popis toho videa, nebo kratkou recenzi (pokud mozno vlastni).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0