Autor Zpráva
matty
Profil
Dobry den,
zkousel jsem nektere sve weby zapojit do vymeny odkazu seo-lista.cz a zpetne-odkazy.com. Z pocatku to bylo velmi prinosne, ale asi po pul roce mi spadl PR na 0, myslite ze to muze byt zpusebeno prave touto vymenou odkazu??S rank a fultext. vyhl. na seznamu je na tom stale porad dobre ale premyslim, zda-li mam tento zpusob vymeny odkazu zrusit uplne...Díky za Vase komentare
Nox
Profil
matty
Je to docela možné, na webtrhu je o tom řada threadů a vyplývá z nich, že je to nesmysl

Abych něco zacitoval...

Plaváček
"Jenom krátce. Přínos podobných automatických generátorů je nejen diskutabilní, ale za určitých okolností může být i škodlivý. Žádný člověk, který to s úspěchem webu myslí vážně, si nedovolí nemít pod kontrolou zpětné odkazy na své vymazlené webové prezentaci. Jinak řečeno, je fuk, kdo a odkud odkazuje na vás, ale z pohledu vyhledávače už nemusí být jedno, kam odkazujete vy.

Doporučil bych od podobných systémů dát ruce pryč. Ostatně celý ten web působní hodně nedůvěryhodným dojmem především proto, že se absolutně nedozvíte, kdo za ním stojí a jaké má úmysly.

Že neexistuje oběd zdarma zde na Webtrhu snad ví každý."
wico
Profil
matty:

SEO lišta vám nic nepřinese naopak vám web poškodí - hledejte zkušenosti na google
matty
Profil
diky za rady, mam v planu do toho dat ruce pryc...
vim, ze je to diskutabilni a zalezi na nekolika faktorech, ale nevite kolik je prumerne zapotrebi zpetnych kvalitnich odkazu, aby se web zobrazoval na prednich pozicich napr. v seznamu napr. na hledane slovo obrazy?Staci priblizne cislo...jestli 20 nebo 100...diky
Plaváček
Profil
matty

Staci priblizne cislo...jestli 20 nebo 100

Někdy stačí jeden z fakt kvalitního webu a někdy ti ani tisíce zpětných odkazů z pofiderních prezentací (nebo katalogů) nepomohou.

Ptáš se moc obecně, nemůžeš dostat konkrétní odpověď. Navíc zpětné odkazy nejsou jediný faktor, který rozhoduje o pozici stránky v SERP (ve výsledcích vyhledávání).

Projekty jako je seo-lista.cz jsou určené k jedinému účelu - nalákat naivní či neznalé klienty a zajistit si zcela zdarma kopu zpětných odkazů. Nic víc.
Marek Prokop
Profil
[#4] Na dotaz [obrazy] jsou v první desítce Seznamu stránky (nikoli weby) s počtem externích zpětných odkazů od cca. 70 do více než 300 tisíc. Snad je z toho dostatečně jasné, že na počtu příliš nezáleží.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0