Autor Zpráva
jonnyq
Profil *
Ahoj, potřeboval bych poradit, jaký je vhodný nástroj pro zobrazení často hledaných slov u seznamu? Na odkazy.seznam.cz jsou nějaká čísla v tom našeptávači, potřeboval bych vědět, za jaké je to období? Pak když na stejné stránce zobrazíte Statistiku konkrétní stránky, čísla tomu vůbec neodpovídají. Dá se nějak zjistit toto hledání za časové období jednoho roku, podobně jako je to na Googlu? Díky..
Plaváček
Profil
jonnyq

Nedávno si kdosi dal tu práci a zpracoval databázi klíčových slov z Našeptávače - viz http://www.jakubmusil.cz/databaze-klicovych-slov-z-naseptavace-ke-stazeni-zdarma/ . Do jaké míry je tohle vhodný nástroj ale záleží na účelu, k jakému ho použiješ.
jonnyq
Profil *
díky, ale já bych potřeboval vědět spíš to, za které období (nebo jak často se to aktualizuje) to je. A který nástroj je pravděpodobnější?
ninja
Profil
Dle blogu pracovniku fulltextu Seznamu jsou cisla z naseptavace vhodna pouze pro vzajemne porovnani. Dalsi dobre informace v linkovanem clanku.
Marek Prokop
Profil
Google AdWords Keyword Tool + Našeptávač Seznamu. Nic lepšího není, leda už jen testovací kampaně v AdWords a Skliku.
jonnyq
Profil *
a nevíte, za jaké je to období v tom našeptávači seznam? To je měsíční nebo týdenní výkaz? nebo ... to nikdo netuší?
Plaváček
Profil
jonnyq

Čísla v Našeptávači jsou denní průměr spočítaný za určité (veřejně bohužel nespecifikované) časové období.
jonnyq
Profil *
Podle Seznamu je našeptávač takřka zbytečný.. mají se prý pro přesnější údaje používat statistiky na search.seznam.cz . Viz: http://fulltext.sblog.cz/ . Tak nějak mě mate část:

tabulka nejčastějších rozšíření dotazů (na stránce statistik dole) je počítaná jako průměr za 14 dní. Sporný je právě první řádek tabulky (šedivě podbarven), který obsahuje průměrný údaj za 60 dní (zkopírované z horních grafů), kdežto zbytek tabulky jsou údaje za 14 dní. Správnější údaj jsme bohužel v tomto místě neměli k dispozici :-(

Může mi to někdo polopaticky vysvětlit, nebo se vám z toho také motá hlava?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0