Autor Zpráva
ctverecek
Profil
Zdravim,

asi od listopadu 2008 mi na internetu vysí stránky www.proucetnictvi.cz. Web je zaregistrován v cca 10 - 20ti katalozích, je validní, obsahu doufám dost textu. V poslední době stránky prošli velkou změnou designu. Avšak výsledky na vyhledávání klíčových slov (účetní kancelář, účetní, účetnictví, vedení účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnictví, účetní poradenství) jsou mizivé :-(, pagerank je 0. Opravdu už nevím jak dál, zkoušel jsem psát i na jiné weby se stejnou tématikou s prosbou o výměnu odkazů avšak většina účetních kanceláří zadává tvorbu www nějaké firmě takže mi většinou odpověděla sekretářka, že neví co po nich vlastně chci. Prosím poraďte jak se dostat výš? Je třeba učinit např. více registrací do katalogů?
ninja
Profil
Neprehanite to jiz trochu? Kazdy tyden otevirat nekolik prakticky stejnych temat?!
Marek Prokop
Profil
Čtverečku, můžu se zeptat, k čemu Vám budou dobré pozice na dotazy účetní kancelář, účetní, účetnictví, vedení účetnictví, daňová evidence, mzdové účetnictví, účetní poradenství? Já si myslím, že k ničemu a že se pokoušíte dělat SEO od konce, ale mohu se mýlit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0