Autor Zpráva
jonnyq
Profil *
Dostaly se mi do rukou stránky, na které (a ze kterých) vedou odkazy na nejrůznější stránky s různými ranky a různým počtem odkazů, některé linkfarmy atd.

V těchto dnech se snažím odstranit odkazy z linkfarem a stránek, které z hlediska ranků pro mě nemají žádný nebo malý přínos.

Chtěl jsem se zeptat, jestli mi to může uškodit, když tam ponechám méně odkazů, ale za to s kvalitními ranky a přitom na stránkách, kde se moc odkazů nevyskytuje?

Četl jsem článek tady na tomto serveru, že ranky nejsou vůbec rozhodující v pořadí ve výsledcích. Můžete mi prosím také poradit, na které úpravy webu bych se měl dál zaměřit? Zkuste prosím na nic nezapomenout.

Děkuji pěkně, jonnyq
Bubák
Profil
Ponechej odkazy, které jsou řínosem pro čtenáře stránek, ostatní vymaž.

V těchto dnech se snažím odstranit odkazy z linkfarem
Nechápu. Nebo myslíš odkazy na linkfarmy? Takové musí bez milosti co nejrychleji pryč.
jonnyq
Profil *
No.. myslel jsem konkrétně odkazy např. z hodinky.cz (sekce partneři), kde se vyskytuje víc jak 800 odkazů. Nějak ta stránka na mě nepůsobí dobře..
Marek Prokop
Profil
Jonnyq, bojím se, že Vám tady nikdo nerozumí. Jestliže se Vám nelíbí nějaká stránka na Hodinkách.cz a můžete její obsah změnit, změňte ho. Jestliže jí ale změnit nemůžete, proč se nás ptáte, zda z ní máte něco odstranit?

Můžete mi prosím také poradit, na které úpravy webu bych se měl dál zaměřit? Zkuste prosím na nic nezapomenout.

To asi také nepůjde. Věcí, na které se dá v SEO obecně zaměřit jsou tisíce. Ve vašem konkrétním případě jich samozřejmě bude méně, jenže když neznáme Váš web, Vaše cíle a Vaše možnosti, nemůžeme Vám poradit vůbec nic.
peteo
Profil
si myslim, ze dolezite su odkazy, ktore maju nieco spolocne so strankami (zameranim), a tam nepozeram ne nejake ranky, ale na funkcnost (aktualnost, tema, v najhorsom reklama).

pokial mate "ucelove" odkazy, je mi vas luto.

;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0