Autor Zpráva
DethLev
Profil
Dobrej, mám 2 otázky.

1. Když registruji stránku v katalogu, jak dlouhý může být popis? Vím že asi bude záležet na lidech co to kontrolují, ale pokud máte zkušenost, napište prosím. Je 60 - 70 slov hodně? Samozřejmě se jedná jen o hesla a klíčová slova, která se neopakují. Raději popis zkrátím sám než někdo jiný.

2. Dejme tomu že mám již zaplacený hosting a web dokončuji. Pokud tedy vytvořím jednoduchou stránku, kde bude něco jako: "Na této doméně již brzy najdete web....". Není to pro mně nevýhodné kvůli SEO a pozicím ve vyhledávačích?

Díky za případné odpovědi.
Richi
Profil
1. popis má být odpovídající webu, žádné hesla a slova ale stručný a jasný popis, katalogy omezují popisy na +/- 250 znaků takže doporučuji vejít se do 200 znaků a nikdo ti to nebude upravovat

2. nechápu ... jestli je web ve výstavbě klidně si to tam napiš, ale do katalogů registruj web až tam bude opravdu obsah a web bude hotový, jinak ti jej spousta katalogů nezapíše
ze SEO to nic nemá, až se změní obsah vyhledávače si jej načtou neboj ...
DethLev
Profil
OK děkuji
J
Profil *
DethLev
V některých katalozích se rozlišuje krátký titulek + delší popis. Obvykle mají v přidávacích formulářích uvedeno, jaké max. délky (ne počty slov, ale počty znaků) lze konkrétně u nich použít.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0