Autor Zpráva
Neregistrovaný
Profil *
Ahoj, prosím o radu.
Chci zrušit profil na GA. Tak tedy odstraním javascript ze všech stránek. Když se podívám do statistik, tak ale stále přijímá data - podívám se tedy za 24 hodin a uvidím. To je snad ok.

Zajímalo by mi ale, zda zrušení profilu musím Googlu oznámit? Něco o oznámení je ve smluvních podmínkách, ale nevím, zda to chápu správně..

Když jste rušili profil, oznamovali jste nějak Googlu, že jste odebrali kód z Vašich stránek?

Díky.
bohyn
Profil
Neregistrovaný
Nevim jak ty, ale ja mam GA moznost zrusit jednotilive profily... V tvem pripade bych postupoval tak ze smazu GA kod ze stranek a pak smazu GA profil pro danou domenu.

podívám se tedy za 24 hodin a uvidím.
Tak rychle GA na zruseni nereaguji. Reakce na smazani GA kodu ze stranek trva 1-2 mesice (mozna dele). Potom ale dale zustava v profilu, ale hlasi ze neprijima data.
Neregistrovaný
Profil *
"Tak rychle GA na zruseni nereaguji. Reakce na smazani GA kodu ze stranek trva 1-2 mesice (mozna dele). Potom ale dale zustava v profilu, ale hlasi ze neprijima data."

Jaká reakce?

Já mám také možnost smazat jednotlivé profili, ale pokud jsi četl smluvní ujednání, tak ke konci je tam jeden odstavec o oznámení. A když neoznámíš, tak to bude mít následek...To mám na mysli. Ale možná to celé chápu špatně.. Co myslíte?
nightfish
Profil
Neregistrovaný
pokud máš na mysli článek 15, tak ten řeší problematiku ukončení smluvního vztahu - ukončení používání GA jako celku
mimochodem zrušení profilu je popsáno i v Conversion University - klikneš na Delete vedle profilu a je vymalováno (s tím, že data z onoho profilu už nejdou obnovit)
Neregistrovaný
Profil *
Takže profil můžu smazat, nic oznamovat nebudu a až budu chtít zrušit celej účet, tak stejně nevim, kam by se to mělo oznámit..protože žádná česká podpora pro analytics, kromě připravenejch odpovědí asi neexistuje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0