Autor Zpráva
Ecli
Profil
Zdravím! Nedávno jsem spustil svůj nový web JustGraphic.cz a ze začátku bylo vše vpořádku - přidal jsem článek a za 1 - 2 dny jsem ho měl v indexu google. Když jsem zadal site:justgraphic.cz, měl jsem dole stránkování na 4 stránky. Dnes když ale zadám do googlu název nějakého staršího článku (no staršího... maximalne tyden), tak tam jednoduše není. Asi polovinu stránek mi jednoduše vyhodil - místo 4 plných stránek už mam na dotaz site:justgraphic.cz jen 2 stránky. Setkali jste se s tím už? A co s tím mám prosím dělat? Žádné špatné SEO techniky nepoužívám, ba naopak, SEO mám řekl bych celkem dobré.

Děkuji
Davex
Profil
Na webu je asi dvanáct článků a Google nalezne 18 stránek, což odpovídá navigační struktuře webu. Nebyla tam předtím nějaká URL s duplicitním obsahem?
Ecli
Profil
URL s duplicitním obsahem byla, ale týkalo se to kategorií článků, nikoli článků samotných. Nyní jsou všechny duplicitní odstraněny a je to chráněno i proti přepisování adres, ale v Googlu se to ne a ne objevit. Nejspíš to bude chvilku trvat, ale doufám že mi Google stránky neodstavil úplně... ale nedovedu si to vysvětlit, nic proti jejich "pravidlům" jsem neudělal.
Plaváček
Profil
Ecli

Dle tvé sitemap web obsahuje 20 stránek, Google jich indexuje 19, v čem je tedy problém?
Ecli
Profil
Ve článcích. Zkus si v googlu například najít článek: http://www.justgraphic.cz/c18-kouzla-barev-webu.html. Nikde tam není... Ale ještě tak 3 dny zpět tam byl, dokonce v první 10tce na heslo barvy na webu, a nyní ani stopa!
oogi
Profil
Ecli
Google není povinný indexovat všechno. A pravděpodobně se stránka v Googlu za nějakou dobu objeví.
Ecli
Profil
oogi
Vím, že není povinný indexovat všechno, ale je docela podivné, že mi stránka stará 3 dny plně nabytá obsahem beze stopy zmizí... Jestli někdo měl doménu předemnou a Google tu starou nějak penalizoval - nevím...
Plaváček
Profil
Ecli

Taky bych nestresoval, vypadá to na běžný everflux efekt. Časem se stránka vrátí, ale na jinou pozici, než byla původně.

Doplnění, něco málo o everfluxu se dočteš tady http://www.jakpsatweb.cz/google.html (ale existuje i spousta jiných zdrojů, stačí pohledat).
Ecli
Profil
O pozici mi až tak nejde, ta podle mě časem bude dobrá, jde mi o to, aby se tam stránka vážně objevila. Rozjížděl jsem už hodně webů, každý byl nejdříve vysoko a později spadl, nikdy mi ale stránka nebypadla úplně... nicméňě mi nezbývá nic jiného než čekat.
juk_jana
Profil
Ecli
Pokud tě to uklidní, tak mě se tohle u nových (pod) stránek stává naprosto běžně, že se i na chvíli vypadnou. Asi nemám dostatečně silné zpětné odkazy přímo na hlavní stránky a na ty podstránky už skoro žádné (na druhou stranu se o to zas až tak moc nesnažím...)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0