Autor Zpráva
Dalib
Profil
zdravím,
po změně eshopu (cca 14 dny) se ve výsledcích vyhledávání na Seznamu na jednu z frází z klíčových slov zobrazuje místo popisu jen text patičky stránky "výměnnými odkazy", přestože je před tím tato fráze několikrát v běžném textu, pomůže "nofollow" u odkazů, nebo by se web potom pravděpodobně naopak zrtratil z výsledků vyhledávání na tuto frázi?
Marek Prokop
Profil
Nofollow nemá s vybraným úryvkem nic společného. Napište konkrétní stránku a dotaz, na který se Vám takto ve výsledcích zobrazuje.
Rammsteinmv
Profil
Můžeš tu patičku třeba vypsat javascriptem,ale nevím,jak by se to líbilo těm,na které vedou odkazy v ní.
Dalib
Profil
Nofollow nemá s vybraným úryvkem nic společného. Napište konkrétní stránku a dotaz, na který se Vám takto ve výsledcích zobrazuje.

Je to www.pneumatiky-levne.cz na dotaz "levné pneu".
díky


teď na začátku 2. stránky takže http://search.seznam.cz/?q=levn%C3%A9+pneu&pId=ZB0_ydMwwcV2bBxbT87F&count=10&from=11
ninja
Profil
Dalib: uprimne se divim za takovou stranku vubec Seznam indexuje. Zaspamovany titulek stranky, absolutne zmateny hlavni text a nakonec spousta nerelevantnich odkazu.

Takto vybudovat stranky vam poradil nejaky "expert", nebo jste samouk?
Dalib
Profil
Dalib: uprimne se divim za takovou stranku vubec Seznam indexuje. Zaspamovany titulek stranky, absolutne zmateny hlavni text a nakonec spousta nerelevantnich odkazu.
Takto vybudovat stranky vam poradil nejaky "expert", nebo jste samouk?

ninja: Podobné reakce jsem předpokládal;(

Jen na vysvětlenou: Nejsem ani majitel, ani autor toho, co je právě je na titulce. Dělal jsem pro eshop něco úplně jiného (automatický import desetisíců položek zboží od dodavatele, propojení s účetnictvím apod).

Když jsem viděl title přes 5 řádků, také zděsil jsem se a nábidl jsem provozovateli eshopu pomoc.
Elementárních chyb je tam ještě víc.

Ale je mi spíš o to, jestli lze nějak zjistit, jestli současný popis z patičky je tím, že má seznam problém s parsováním samotné stránky (a je potřeba měnit nebo upravovat i šablonu) nebo jen tím, že hlednou frázi v a patičce prostě "také našel".

Moc by mě v přesvědčování majitele eshopu o tom, že takhle se to dělat nedá, samozřejmě nepomohlo, kdyby po nápravě právě těchto chyb ztratila stránka z vyhledávání , když doposud byla právě s tímto hrozným titulkem a úvodním textem, při kterém by si dřív někdo odrovnal rolování byla dokonce dost prvních místech vyhledávání;(


Dalib

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0