Autor Zpráva
Dremonzar
Profil
Dobrý den,

v minulosti jsem si nechal vytvoři stránky a nechal je umístnit s doménou www.xxx.cz. Stránky byly trovřeny pomocí php. Nedávno jsem celý obsah smazal a nahradil vlastním(bez php jen html). Nastal však problém s odkazy z jiných stránek. Na mé dřívejší stránky vedlo celkem dost odkazů ze stránek jiných. Jak jsem však zjistil odkyzy nebyli jen ve formě www.xxx.cz ale třeba www.xxx.cz/index.php nebo www.xxx.cz/index.php.blalbalbal... a když se teď někdo chce na mé stránky dostat tak má smůlu hlásí to chybu 404. Je možné to nějak napravit? A je možné že to má za následek pokles početu backlinks? Děkuji.
Davex
Profil
Pokud jsi původní obsah nahradil zcela jiným, tak začínáš prakticky od nuly. Nejlepším řešením je kontaktovat autory odkazujících stránek, aby opravili neplatné odkazy.
Rammsteinmv
Profil
A nějaké přesměrování
Dremonzar
Profil
Přesměrování mě taky napadlo, ale jak to udělat, jde to vůbec provéct když z index.php chci odkazovat na index.html? Začínat od nuly by se mi nechtelo:-( ale pokud to nejde přesměrovat tak mi nic jiného nezbývá,... asi. Pokud má někdo ještě nějaky nápad, prosím poraď te,...
Davex
Profil
Soubor index.php můžeš přesměrovat na úvodní stránku pomocí HTTP kódu 301.
Tomáš Meisner
Profil
Dremonzar

Máte povolen mod rewrite nebo mod alias? Pokud ano, tak se udělá pouhé přesměrování velice snadno... Na jednom řádku...
Pokud chcete zachovat i PageRank a funkčnost odkazů, tak Vám nezbývá než si s tím pořádně pohrát - ale potřebujete vědět strukturu původního webu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0