Autor Zpráva
protected
Ahoj, viz nadpis, prosím o rady.
web http://www.dovolenaleto2009.com/
optimalizování na dovolená léto 2009
je to zatím jen první stránka, na podstránkách zrovna dělám, nechci aby to byl jen MFA web, ale aby byl prospěšný obsahem.
Déky za rady a zkušenosti
ninja
Proc v textu i v title stranky opakujete www.dovolenaleto2009.com? Proc nemohu kliknout na nadpis zajezdu, pouze na foto ci "pokracovat"?
protected
co se týče nadpisu zájezdu, tak souhlasím, změním to. Na opakování textu se mrknu
Marek Prokop
Že jsem tak smělý, čím ten web má být prospěšný?
protected
Že jsem tak smělý, čím ten web má být prospěšný?
pracuji na cestov. průvodci, ale prosím bez OT, ptal jsem se na konkrétní věc;)
tiso
protected napísať na SEO fóre moderátorovi a SEO guru aby nebol OT... Nemám slov.
Marek Prokop
[#5] Aha, čili Vy se ptát můžete, ale jiní Vám doplňující otázky klást nemohou. Dobrá, pak Vám tedy konkrétně odpovím na Vaši konkrétní otázku: SEO té stránky neříkám nic, protože jsem se na ni ještě nepodíval. A nepodívám se, dokud nevysvětlíte, jak má odpovídat na dotaz [dovolená léto 2009] natolik originálním a hodnotným způsobem, aby byla pro uživatele přínosná.

Nevykládejte si to špatně, ale bez toho bych Vám nic užitečného nebyl schopen napsat, takže bychom jen oba zbytečně ztráceli čas.
jezedak
Profil *
Já se bavím. CO je OT?:-D
Joker
protected
Nevím jestli úplně k tématu, ale připomínka: nepřijde mi úplně šťastný název domény a zdá se mi to dost pozdě odstartované. Blíží se konec dubna a stránky nejsou hotové, takže ten web bude mít tak dva-tři měsíce a pak bude neaktuální, navíc hodně lidí plánuje dovolenou dlouho dopředu... alespoň já bych si jako dobrý čas na přípravu optimalizace na "dovolená léto 2009" představoval tak listopad 2008- do konce roku by se to mohlo rozjet a získat slušnou pozici a následně vychytávat lidi, kteří na začátku roku plánují dovolenou- přičemž IMHO právě tehdy budou používat ta slova "léto 2009"- alespoň já když bych třeba v červnu hledal dovolenou na červenec, nepsal bych "léto 2009".

OT:
jezedak
CO je OT?
No kdysi to znamenalo obrněný transportér :-)
Dneska to obvykle znamená "off topic" = mimo téma. Shodou okolností má tutéž zkratku i opačné "on topic" = k tématu :-). Nicméně obvykle OT = off topic

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: