Autor Zpráva
Antorr
Profil
Dobrý den, mám stránky http://hryonline.gravegame.net , jsou optimalizovane na slovo online hry a online hry zdarma, pokud si zadam do vyhledavače na googlu online hry tak jsem 82, při zadání toho stejného na seznamu jsem až 500.

Když sem psal na technickou podporu, tak mi byla doporucena lepsi optmalizace, optimalizaci co pouzivam na tomto webu pouzivam i na dalších 7, ktere se zobrazuje v poradku v seznamu.

Chtěl bych se zeptat, čím to je, protože projekt co neni optimalizovan na kličove slovo online hry, dokonce nema ani nic společneho s online hrama, kromě odkazu na moje stránky je na seznamu 213, při zadani slova online hry, www.gravegame.net . . . Takže každou radu vítám
ninja
Profil
213. nebo 500. pozice je prakticky to same, je zbytecne to resit. Cim horsi pozice, tim mensi presnost vysledku. Seznam preferuje zakladni domeny (www.example.com) namisto zanorenych stranek.

Musite jeste na strankach pracovat. Zkuste misto toho spamu v hlavicce webu vlozit rozumne texty do stranky a ziskavat zajimave odkazy ze podobne zamerenych stranek.
doktor
Profil
[#1]„Dobrý den, mám stránky http://hryonline.gravegame.net , jsou optimalizovane na slovo online hry a online hry zdarma

Ať na ty stránky koukám zleva nebo zprava, zespoda či seshora, nikde nenalézám jediný náznak optimalizace. Teda pokud tou optimalizací není myšleno to přespříliš hustě nacpané klíčové slovo vedle klíčového slova...

GTPR 2/10 svědčí o opravdu bídném počtu zpětných odkazů. Odkazování pro css na localhost také nepřidá na pocitu o opečovávaných stránkách, validita je zřejmě neznámý pojem a tak bych mohl pokračovat stále dokola...

Nejlepší bude to smazat a napsat celé znova, tentokrát však pořádně - a to jak programovou, tak i obsahovou část. A až to bude za něco stát, tak pak ještě sehnat pár odkazů.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0