Autor Zpráva
tomko3
Profil
Je jasné, že to není klasický web, ale prej i tyto fóra je možné optimalizovat,
lze udělat nějaké lepší SEO a tím se dostat na lepší místa například na GOOGLE.
Poradí někdo jak ? Dík moc za každou radu.

http://www.kvalitni-okna.info



:-):-)
Rammsteinmv
Profil
Počkal bych,až tam bude nějaký pořádný obsah (příspěvky lidí) a pak sehnal nějaké odkazy...
doktor
Profil
[#2]„...a pak sehnal nějaké odkazy...

To ovšem není žádná optimalizace...
Taková fóra se dají optimalizovat především vhodnou strukturou a dobře udělanou HTML šablonou, vypustěním naprostých zbytečností z kódu a z obsahu, lepšími cestami v URL a další a další... Shánění odkazů, to je až to poslední, na co je třeba se zaměřovat... Jinak s pořádným obsahem nelze než souhlasit...
Rammsteinmv
Profil
Taková fóra se dají optimalizovat především vhodnou strukturou a dobře udělanou HTML šablonou, vypustěním naprostých zbytečností z kódu a z obsahu, lepšími cestami v URL a další a další...
Předpokládal jsem,že si fórum sám nenapsal ale využil možnosti phpbb. A když už ho používám a někdo řekne "udělej vhodnou strukturu...",moc mi to nepomůže (protože se vhodnou strukturu snažím dělat automaticky).
doktor
Profil
[#4]„Předpokládal jsem,že si fórum sám nenapsal ale využil možnosti phpbb. A když už ho používám a někdo řekne "udělej vhodnou strukturu...",moc mi to nepomůže (protože se vhodnou strukturu snažím dělat automaticky).

I pro phpBB se dají vytvořit vlastní a KVALITNÍ šablony - a v tom je ta krása (a um). Napsat něco ve smyslu (cituji ze zdroje zmíněného fóra):
<dl class="icon" style="background-image:
 url(./styles/prosilver/imageset/forum_read.gif); background-repeat: no-repeat;">

může snad jen naprostý začátečník. Ten by se ale do optimalizace čehokoliv asi neměl ještě pouštět.

Ostatně i úchvatná konstrukce typu:
					<dd class="lastpost"><span>
						Žádné příspěvky<br />&nbsp;</span>
					</dd>

je na zamyšlenou.

První případ je v úvodní stránce 21x - tj 2205 bajtů zbytečného balastu. Druhý případ jsem ani raději nehledal.

Další dost dobrou zvrhlostí je v URL:
sid=027c743ea29bd688f02f129468d67ab2

To je jedna duplicita za druhou... Vím, Už s tím vyhledávače nemají takové problémy, ale přeci jen občas je to trochu problematické - řekněme, že jsem uživatel neznalý a že se potloukám někde po internetu, kde narazím na nějaký dotaz na něco, co jsem se dočetl třeba zde:
http://www.kvalitni-okna.info/viewforum.php?f=17&sid=fdb6e29b52bec74984688e9849304fc3

A hle - jen jsem si otevřel nový tab a už mám jinou sessions. A k čemu majiteli stránek takový náhodně a přirozeně získaný odkaz bude? Naprosto k ničemu...

A ke té struktuře jsem se vyjádřil obecně - kdybych měl k ní nějaké významnější připomínky, tak bych to tu mohl rovnou celé sepsat a nebo rovnou sem nacpat celou analýzu.
shaggy
Profil
doktor
Ako súvisí tento, podľa teba nekvalitný zápis:

<dl class="icon" style="background-image:
 url(./styles/prosilver/imageset/forum_read.gif); background-repeat: no-repeat;">


s jeho otázkou - jak co nejlépe vychytat SEO?
Bol by som rád, keby si to objasnil aj nám, ostatným.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0