Autor Zpráva
Norr
Profil *
Hraje při vzájemné výměně odkazů nějakou roli uplynulá doba mezi vloženími, když vzájemné vložení třeba proběhne ve stejnou chvíli?
Marek Prokop
Profil
Nerozumím otázce. Jestliže se dva odkazy vloží na dvě stránky ve stejnou chvíli, tak mezi jejich vložením žádná doba není, ne? A i kdyby byla, nevím, proč by to mělo hrát nějakou roli kromě té, že jeden odkaz bude existovat déle než druhý.
Norr
Profil *
Položím dotaz přímočařeji, ač to může může vyvolat jisté negativní evokace... Není tento způsob výměny odkazů potenciálně podezřelým, když se odkazy publikují vzájemně a ještě ve stejnou chvíli (řekněme v řádu týdnů, v závislosti na délce periody návštěvy robota..)? To se asi při přirozeném odkazování stane velmi zřídka, ne?
Richi
Profil
To se asi při přirozeném odkazování stane velmi zřídka, ne?

proč by? úplně v pohodě, třeba články pindbackem a podobně ...

myslím že tohle vyhledávače moc nezkoumají
Marek Prokop
Profil
Souhlasím s Richim, stává se to běžně i v případech, kdy se o výměnu nejedná -- na někoho odkážu, on si toho všimne a odkáže zpět na mne, protože na něj odkazuji. Na druhou stranu je ale pravda, že kdyby vyhledavače chtěly výměny odkazů rozpoznat, mohlo by být stáří odkazů spolu se stářím odkazující a odkazované stránky jedním z kritérií. Nenapadá mne ale, proč by měly vyhledavače chtít poznat výměnné odkazy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0