Autor Zpráva
johnl
Profil
Dobrý den, chci se zeptat podle čeho google.cz (.com) indexuje stránky? Já mám web ale v google.cz jej stále nemůžu najít viz. Hledání mého webu na google.cz. Děkuji za rady.
blizz_boz
Profil
v prvom rade ak to myslis zo strankou naozaj vazne tak to daj na plateny hosting... a stranku zaregistruj v inych vyhladavacoch(atlas zoznam etc) velmi dobry je tento: http://www.dmoz.org/ a tiez skus pouzit sitemap.xml
Nox
Profil
http://www.google.cz/search?q=inurl%3Awww.ocernobyl.sweb.cz

Jak dlouho ten web máš? Chvíli to trvá, než se k němu bot dostane...odkazy na tento web pomůžou

Dále existuje buď toto:
http://www.google.com/addurl/
Nebo
https://www.google.com/webmasters/tools/

Ale nevím, jak moc je to účinné, to první asi nanejvýš velmi málo
Marek Prokop
Profil
16. 4. jste jinde v této diskusi psal, že stránka je nová, resp. ještě není hotová. Dnes je 28. 4. a už byste ji chtěl mít v Googlu? Sežeňte si pár zpětných odkazů, vylepšujte obsah a čekejte.

Mimochodem, je fajn, že ze svého webu odkazujete na Wikipedii, ale v prvé řadě byste si měl uvědomit, že heslo ve Wikipedii je Váš přímý konkurent. Tím nemyslím, abyste na něj neodkazoval, ale podstatné je, aby byl Váš web lepší, rozsáhlejší, úplnější, přinášel jiný úhel pohledu apod. Jinak je totiž zbytečný a já jako uživatel nevidím žádný důvod, proč bych ho měl v Googlu nalézt.
johnl
Profil
Ano, web je docela mladý, ale právě proto mě zajímalo jak dlouho google indexuje stránky jestli týden, měsíc nebo jak dlouho???

blizz_boz
Tato stránka není zase až tak skvělá abych si na ni musel kupovat hosting. Problém je navíc v tom že je mi 13 a já si hosting kupovat nebudu, zatím.

Nox
Jak již psal Marek Prokop je docela mladý. Ale děkuji za rady.

Marek Prokop

Právě 30.4 chystám spuštění stránky v novém (design, obsah prostě vše). Jinak myslíš že odkazování na wikipedii je špatné? No asi ano :D.
doktor
Profil
v prvom rade ak to myslis zo strankou naozaj vazne tak to daj na plateny hosting... a stranku zaregistruj v inych vyhladavacoch(atlas zoznam etc) velmi dobry je tento: http://www.dmoz.org/ a tiez skus pouzit sitemap.xml

Placený hosting není zas nic tak moc nutného, pokud se jedná o web, který není komerční. Nějaký krátkodobý výpadek tu a tam sice není příjemný, ale obecně nemůže nijak výrazně poškodit pozice.

Sitemap.xml je naprosto k ničemu u tak malého webu. Sitemap.xml je dobré používat především u rozsáhlejších webů a nebo pokud chci trochu vyhledávačům napovídat, kteráže to stránka je ta důležitější - ovšem to by se mělo lépe provádět za pomoci vhodně navržené navigace a ne za pomoci berliček typu sitemap.xml

Dmoz je sice fajná věc, nicméně do dmozu jsou zařazovány stránky s kvalitním obsahem a s kvalitním popisem. Troufám si tvrdit, že kdyby byl tento web navržen do dmozu, tak nebude schválen - ovšem závisí to i na konkrétním editorovi - u někoho by prošel, u někoho ne.

Navíc je třeba také podotknout, že zařazení do dmozu není žádným urychlovačem k proindexování webu. Pokud dneska navrhneš stránku do dmozu, můžeš očekávat že bude schválena (bude-li vůbec schválena) za tři až šest měsíců a mnohdy ještě déle - záleží na kvalitě popisu a na kategorii, kam web navrhuješ. A navrhneš-li jej do špatné kategorie, můžeš na zařazení čekat déle, než bude životnost tvých stránek.

Na zaindexování stránky do google stačí pár vhodně umístěných odkazů a zaindexovat stránku se může podařit během dvou hodin, ale i třeba tři měsíce. Obvykle do 14 dnů by stránka měla být v google dohledatelná - pokud stojí za povšimnutí.
blizz_boz
Profil
doktor:

neviem cim to je ale ja mam skor opacny problem ze mi vyhladavace indexuju aj stranky ktore by nemali (napr. testovacie verzie stranok na subdomenach) nwm cim to je ale nikdy som nerobil nejake specialne SEO optimalizacie staci kvalitny hosting a google si najde stranky aj sam... aspon teda podla mojich skusenosti...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0