Autor Zpráva
xfun
Profil *
Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat. Na stránce: http://www.seo-profesional.cz/link-farmy/ jsem se dočetl o tom, že netématické patičkové odkazy jsou vyhledávači penalizovány. Co je na tom pravdy?

Děkuji.
Rammsteinmv
Profil
Rozhodně jsou k ničemu a řekl bych,že ve velké míře můžou opravdu škodit.
Richi
Profil
xfun
nevěř všemu co se kde píše a přemýšlej občas zdravým selským rozumem ...

třeba já dávám hodně to patiček odkazy na své další projekty, často jsou z jiného oboru ale není to žádná link farma jen info o dalších projektech, nevidím na tom nic zlého a vyhledávače jistě taky ne ... pravdaže opakem budou automatické linkovací služby, tam bych se penalizace bál
Rammsteinmv
Profil
Richi
Já bych zase řekl,že lidi si odkazů v patičce moc nevšímají a odkazy z webů o něčem jiném moc nepomůžou.
xfun
Profil *
Rammsteinmv: Já bych zase řekl, že uživatel jako takový.. si nevšímá ani postranních panelů. A jestli jsou odkazy v patičce nebo v panelu mi příjde, že je to jedno. Je fakt, že patičkové odkazy jsou dost přehledné, když je jich tam ve velmi malé míře, ale patičkové odkazy bývají mnohdy přehlednější, než odkazy v panelech (zvlášť když tam někdo mísí text a ikony)
Rammsteinmv
Profil
No já nevím. Čtu třeba blog. postranní panel při tom rozhodně vidím. Ale kdo by hledal patičku? Navíc jde o to,že nekontextové odkazy jsou všem k ničemu.
xfun
Profil *
No jako příjde na to. Když se podíváte na stránku http://www.industryshop.cz/ , pravý panel... tak z těch bannerů si člověk taky nevybere. Prostě je jich tolik a navíc uživatele ruší svým blikáním.. Kontextové odkazy mohou být pro uživatelé zajímavé, ale záleží na popisku. Krátký a výstižný - ideál.
ninja
Profil
Rammsteinmv: na odkazy v paticce vetsinou narazite kdyz doctete (prohlednete) cely obsah soucasne stranky a premyslite kam dal.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0