Autor Zpráva
et9
Profil
Dobrý den,
mám problém s umístěním našich stránek http://minibrewerysystem.com na první příčky fulltextového vyhledávání Seznam a přitom na Googlu sem 4 a na seznamu nějak na 11 stránce a to i přes to že máme zaplacenou reklamu Nevíte někdo jak toto změnit??
Nox
Profil
Reklama nic nemění na pozici ve vyhledávání
Zapracujte na seo a zpětných odkazech
Hitman
Profil
et9
Lépe optimalizovat, ikdyž přiznávám, že mám stejný problém, právě včera mi web spadl z 4 pozice asi na 10 (na Seznamu), přitom na google pořád na stejné 5 pozici.
Marek Prokop
Profil
Já vás vidím v Seznamu na první a druhé pozici.

Mimochodem, co jste myslel předmětem "Zase ten Seznam"?
et9
Profil
Já vás vidím v Seznamu na první a druhé pozici.
Mimochodem, co jste myslel předmětem "Zase ten Seznam"?
dobrá při zadávání ale slova minibrewery ale kolik lidi toto slovo napíše do fulltextu?? Většina lidí napíše minipivovary a to jsme až na 13 stránce a přitom na googlu jsme 4
btw Tím zase ten seznam sem myslem to že se to už tady řešilo několikrát a většinou je to se Seznamem
Marek Prokop
Profil
[#5] A stačila Vám moje odpověď, nebo to mám víc rozvést? (Nápověda: na webu děláte úplně stejné chyby jako ve svém prvním příspěvku.)
et9
Profil
[#6] Prosím Vás byl bych vděčný kdybi jste to trochu rozvedl
Marek Prokop
Profil
[#7] Podobně jako titulek "Zase ten Seznam" neříká prakticky nic o obsahu Vašeho příspěvku, nadpis "Popis" s jediným podnadpisem "Úvod" neříká nic o obsahu úvodní stránky české verze, a to nemluvím o URL "/web/cs/description.php".

Obdobně jako Vaše otázka neobsahovala zásadní informaci, na jaký dotaz chcete být v Seznamu vysoko, ani úvodní stránka celého webu neobsahuje jasnou informaci, čím se firma zabývá a co nabízí.

Stejně bych mohl pokračovat hlavním navigačním menu české verze webu, které se skládá ze samých balastních slov bez konkrétního významu a jedinou relevantní frázi je v něm "výroba piva", což ale k Vašemu hlavnímu byznysu zřejmě vůbec nepatří.

Určité pochybnosti mám i o slovu minipivovary, na které chcete uspět a které se nachází ve všech titlech (proč ve všech?) a v nadpisu hlavního menu. Předpokládám, že dotaz [minipivovary] hledají spíše lidé, kteří chtějí nějaký minipivovar navštívit, než majitelé restaurací, kteří chtějí minipivovar vybudovat.

Obecný závěr už je asi jasný -- zaměřte se na pečlivější práci s textem, nadpisy, titulky a texty zpětných odkazů.

Pokud jde konkrétně o tento web, vůbec bych se SEO nad rámec přirozené práce s obsahem nezabýval. Konkurenci máte nulovou, placený inzerát v Skliku je krásně výrazný, stojí Vás zřejmě jen pár korun měsíčně a všechny potenciální zákazníky spolehlivě osloví.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0