Autor Zpráva
Easy Mike
Profil
Prosil bych o nějaký fundovaný a nezávislý názor na mé stránky
www.prague-airport-easy-transfers.com (stránka obsahuje škodlivý kód; poznámka moderátora),
zabývající se taxi a smluvní přepravou z pražského letiště.Stránky fungují 10 měsíců,mají PR4, ale po zadání klíčových slov je Google nevidí.Nyní v poslední době jsem spustil Adwords,trochu změna ale nic moc. Firma, která stránky za nemalý peníz vytvořila si také s internetovým marketingem neví rady, snad i proto, že web je v pěti jazykových mutacích zaměřen pouze na zahraniční klientelu a nemá tím žádné zkušenosti. SEO je vytvořeno, zpětných odkazů je dostatek, ovšem na Googlu nejsme vůbec vidět. Potřeboval bych s tím nějak poradit. Děkuji předem za názory.
ninja
Profil
1. Prohlizece hlasi ze na vasem webu je skodlivy kod: "Webové stránky na adrese www.prague-airport-easy-transfers.com obsahují prvky ze stránek 94.247.2.195, které zřejmě obsahují malware - software..."

2. Stranky se velmi pomalu nacitaji - muze byt zpusobeno predchozim bodem.

3. SEO vytvoreno ani dostatek zpetnych odkazu asi nebude, kdyz nejste ve vyhledavacich videt.

4. Nejste-li spokojen s vysledky soucasne firmy spravujici stranky, najdete si jinou.
Marek Prokop
Profil
Já bych ještě dodal, že tak nedůvěryhodné doménové jméno jsem už dlouho neviděl. Vaše firma se tak opravdu jmenuje?
Easy Mike
Profil
Děkuji za Vaše názory a postřehy, předal jsem je správcovské firmě. Zajímalo by mě ještě, zda-li neznáte nějakou jinou firmu, která by mi mohla poskytnout lepší servis v oblasti internetového marketingu a dokázala lépe prosadit web na google a a yahoo. Oni s tím evidentně nemají vůbec žádné zkušenosti a už tak mě jejich práce stála nemalé peníze.
Na dotaz ohledně názvu naší firmy reaguji tak, že se jmenuje Easy Transfers, v doménovém názvu bylo před jméno přidáno úmyslně prague-airport, aby pro vyhledavače bylo jasno, o jakou lokalitu se jedná.
Podle našehou soudu v tom nevidíme nic nedůvěryhodného a jako podvodníci si také nepřipadáme!
Jelikož jsme v této internetové džungli naprostí laici, uvítáme další postřehy i podněty pro zlepšení naší současné situace, předem děkuji, Michal
Hojte
Profil *
Easy Mike
www.h1.cz
Georgino
Profil *
nevím jestli to tu nebude proti pravidlům, pokud ano tak se omlouvám (případně poskytnu příspěvek za reklamu - jsem solidní podnikatel) rambic1@gmail.com - sem napište kontakt a dohodneme se .... prvotní analýzu + návrh (včetně grafiky) nabízím nezávazně zdarma.... reference samozřejmě dodám...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0