Autor Zpráva
MEMPHIS
Profil *
Zdravím,

zajímalo by mě co je výhodnější jestli umísťovat zpětné odkazy ve formě ikony nebo jenom textu, někde jsem četl, že vyhledávače berou ohled i na text odkazu. Jak to tedy je ? A má nějaký vliv třeba title v odkazu ?

Díky za reakce
MEMPHIS
Marek Prokop
Profil
Ano, vyhledavače berou ohled na texty zpětných odkazů. Atribut title odkazu žádný vliv nemá.
MEMPHIS
Profil *
Děkuji Vám.

Mám ještě jeden dotaz ať nezakládám nové vlákno :

Když na mě odkazuje někdo s rankem hlavní stránky třeba 3 a můj odkaz dá na některou podstránku. Jak je to s předáním "důležitosti". Má stejný význam jako s hlavní stránky. Setkal sem se na různých fórech s nabídkami typu vyměním odkazy např.: min. PG3, SR60, ale když změřím stránkku kam by dal odkaz tak je tam třeba PR0. Jak to tedy je ?
valecekm
Profil
Podle meho se bere page a s - rank jen na te strance na ktere je. pokud dotycny vlozi tvuj odkaz na stranku ktera ma nulovi page/s-rank, tak je to prakticky k nicemu. Pokud chces uspet ve vhyledavacich, tak si zoptimalizuj kod podle seo pravidel, popripade si predelej skarede URL adresy pres php na tzv COOL URL a odkaz na tvoji stranku narvy do co nejvice katalogu vyhledavacu atd.. potom zacni vymenovat ikonky. Pokud by trebas Seznam nezezareagoval do 1mesice, tak mu muzes jeho stranku skusit podstrcit., ale neni zarucen vysledek, ze to pomuze.
Marek Prokop
Profil
Každá jednotlivá stránka má svůj vlastní PageRank a Srank, nicméně vyměňovat odkazy podle ranků je nesmysl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0