Autor Zpráva
Rammsteinmv
Profil
Nudím se a tak jsem začal s projektem,kdy prostě fotím všechno co sním a zveřejňuji to na webu (uspěly i horší věci): Jídlo Geniálního vlka. Jasně že hodnota tohohle projektu je minimální,ale i tak... Napadlo mě,že by to asi chtělo nějakou propagaci. Začal jsem tím,že jsem fotky v picase dobře otagoval,popsal a poskytl co nejvíc údajů. Dal jsem odkaz na své profily v sociálních sítích a na svůj blog o sobě,upozornil jsem přátele na to,že si fotím jídlo.
Ptám se: co byste dělali dál? Má cenu shánět zpětné odkazy? Myslíte,že by něco takového byly ochotny zařadit i katalogy webových stránek?
Marek Prokop
Profil
Picasa se na SEO moc nehodí. Vlastně se nehodí vůbec. Mnohem lepší by byl Flickr.
Rammsteinmv
Profil
Na Flickr nejsem zvyklý a taky přesouvat to by byl krok zpátky. Ten článek jsem četl. A přišlo mi,že to samé lze aplikovat na picasu,ne?
Marek Prokop
Profil
Na Picasu nejde aplikovat prakticky nic z té přednášky. Nemá komunitu, v podstatě nemá informační architekturu a technické řešení je z pohledu vyhledávání katastrofální.
Rammsteinmv
Profil
Člověka by to nenapadlo,když je od google (nechápu,proč ty obrázky nemají ani alt a navíc jsou na tak ohyzdné adrese). Pár fotek už mám ve vyhledávání. Asi jim zkusím někam poslat nějaké návrhy na vylepšení.
Marek Prokop
Profil
Člověka by to nenapadlo,když je od google

Bohužel, prakticky všechny weby Googlu jsou po stránce SEO udělány katastrofálně špatně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0