Autor Zpráva
Pan X
Profil
Dobrý večer, chtěl jsem se zepatat. Chtěl jsem maličko investovat do propagace zpětných odkazů, ale nějak si navím rady s títmto:

Mám dva weby, oba mají PageRank 2 a potom mám jeden kde je PageRank 4

Co je zpohledů PageRanku lepší, dva weby s PageRankem 2 nebo jeden web s PageRankem 4?

Předem díky

Pan X
ninja
Profil
Z pohledu pageranku jeden 4. Z jakehokoliv jineho pohledu je to naprosto jedno.
seokings
Profil
Vysvetli pojem: zpohledů PageRanku

Ak ti ide o umiestnenie vo vyhľadávačoch (t.z. budeš to brať z hľadiska vplyvu PR na pozíciu) tak tam treba brať do úvahy aj veľa ďalších faktorov, len z PR sa to určiť nedá (ide aj o počet zaindexovaných stránok daného webu, umiestnenie odkazu, téma, ... ...)
Pan X
Profil
Ano jde mi o vliv na umístění, a je mi jasné, že těch faktorů je víc. Ale dejme tomu že máme tři naprosto totožné weby, dva mají PR 2 a poslední má PR 4 ale já se můžu vybrat jestli si koupím reklamní plochu buď na těch dvou webech s PR 2 a nebo jenom na jednom a to s tím PR 4?

Co mám zvolit
Nox
Profil
Pan X
Na otázku - dva ranky jsou mnohem méně, než jejich součet

Součet je mnohanásobně větší než několik zvlášť, GTPR je sice 1-10, jenže to je zjednodušené a mezi jednotlivými stupni jsou exponenciální rozdíly
3 může mít skoro hnedka každý, 5 už je na nějakou dobu a snažení a odkazy, 7 už je na web s opravdu velmi mnoha zpětnými odkazy, 9 už nemá na světě skoro nikdo (český web pokud vím žádný)

Pokud kupuješ reklamní plochu a ne jen třeba odkaz, tak se řiď mnohem víc návštěvností než jakýmsi rankem, který je jedním z kvanta kritérií při řazení

Ale jinak teda určitě 4 (pokud by třeba návštěvnost byla stejná)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0