Autor Zpráva
Radim24
Prosím Vás, jestli by jste mi poradili jak zlepšit pozici ve vyhledávači.

http://web-design.rozhled.cz

zatím nic moc.

Díky
Marek Prokop
Na webu nabízíte SEO, tak proč si ho neuděláte nejprve sám? Třeba byste si mohl dát i nějakou slevu.
Hitman
Radim24
Tak to je hezké. Automechanik si neumí opravit svoje auto?...není to trochu zvláštní?

Proč nabízíte na stránkách SEO, když jej neumíte? Napadlo Vás si založit webdesignovou firmu a neumíte tomu, co zákazníkům nabízíte?
Rammsteinmv
xD vždycky mě potěší,když firma nabízející SEO nemá ani pořádek v titulcích. Proč má sekce Slevy titulek Tvorba webových stránek v PHP? Nějaké how know? Ale abych jen nerýpal,trošku vám poradím: Opravte si aspoň spojení Nak najít zákazníka (pokud to tedy není nějaké slovo,které zatím neznám).
Shadow
Profil *
Myslím,že v poslední době nabízí téměř každá firma SEO, ale doopravdy optimalizuje velmi malé procento těchto firem....
Radim24
Jistě že nabízím SEO, ale neřekl jsem do jaké úrovně. Dělám co umím a chtěl jsem znát Váš názor. Ostatně ceny jsou směšně nízké a budu zvyšovat až se v SEO zdokonalím.

EDIT:
Dával jsem si udělat korekturu, zajímavé, jak se tam ta chybička vloudila.
shaggy
Jistě že nabízím SEO, ale neřekl jsem do jaké úrovně.
SEO má úrovne? Tak to počujem prvýkrát. A ako sa odlišujú? Od ktorej úrovne mi dokážeš ponúknuť takú službu, že sa dostanem na prvú stranu vo vyhľadávačoch? :-)

Ostatně ceny jsou směšně nízké a budu zvyšovat až se v SEO zdokonalím.
Na to, že pýtaš peniaze za niečo čo nevieš, je akákoľvek cena až moc vysoká.

Ale aby som nebol OT, pokúsim sa odpovedať na tvoju otázku, len najprv potrebujem vedieť, do akej úrovne má ísť tá rada? Vieš, ak požaduješ nejakú úroveň, ktorú nezvládam, tak radšej nič nenapíšem.
panther
Radim24
Jistě že nabízím SEO, ale neřekl jsem do jaké úrovně.
to je jako bys dělal automechanika, ale jen do takové úrovně, jaké jsi schopen. To jest, že mi auto nebude brzdit..

Nechtěl by ses nejprve zdokonalit a později službu nabízet jako placenou?
Radim24
panther
To je jako bys říkal, že každý automechanik musí umět všechno. Ale to je blbost. Každý se specializuje jenom na určitou značku. Třeba automechanik ze servisu opravující škodovky a trabanty možná nebude umět opravovat motory opel nebo bmw... No nevím, ale určitě každý neumí všechno a všichni se učíme a to pořád.

Ale to je filosofie a slovíčkaření, takže řeknu to jinak. Základní ponětí o SEO mám a mám ho určitě větší něž někteří amateři, na jejichž tvorbu občas narážím. Teď mám před sebou zakázku, kde nejsou správně udělány ani hypertextové odkazy natož, aby tam byly popisky obrázků. Takže nabídnout mám, co za příslušnou cenu a pokud my nechceš/nechcete pomoct se zdokonalit, tak bych hádal, že ta ochota bude způsobená asi pocitem ohrožení z konkurence nebo možná nějakým pocitem povýšenosti. Nebo nějaký jiný rozumný důvod?
fuckin
Profil *
"auto nebude brzdit"...sak co, hlavne ze sedacka na ktere nikdo nikdy nesedel bude utahla :D.

Jak zlepsit seo? Nebylo by lepsi zeptat se konkretne? Je me jasne ze kdyz napisu do googlu seo optimalizace tak vyskoci tvuj web, zkouset to ani nemusim, si prece profik, to vi kazdy.
Nejlepsi metodou je cas....
Radim24
fuckin
Jseš trapnej. Na mých stránkách nenajdeš, že jsem profík, netvrdím to o sobě. Proto jsem sem přišel abych se něčemu naučím, ale ochota tu je nulová. Chtěl jsem se zeptat jestli na mých stránkách vidíte nějaké chyby pokud jde o SEO, ale žádné jste nenašli, takže jsem spokojený.

EDIT:
Vážně nechápu tvou nabubřenost. Nechápu o co ti jde. To sem člověk nemůže zajít zeptat se na názor? S projektem teprve začínám. Promiň, že jsem to zkusil.
fuckin
Profil *
kdyby si precet vsechny prispevky tak bys zjistil ze jsem s tim nezacal a zdaleka nejsem jediny.

Nabizis seo ale pritom nemas ani zadne zkusenosti s nim. Prijde ti to jako ferova nabidka ? Tve argumenty ze to je levne jsou zcestne. Nemuzes nabizet neco co neumis ani trochu, ve svem prvnim prispevku ses neptal jestli nevidime "seo chyby" na tvem webu, samozrejme ze tam jsou, a neni jich malo...

A to ze tam nenapises ze ses profik neznamena ze jsi naprosty zacatecnik ktery ani nevi co ta zkratka znamena a ze nemas obecne se SEM zkusenosti.
Bubák
Chtěl jsem se zeptat jestli na mých stránkách vidíte nějaké chyby pokud jde o SEO, ale žádné jste nenašli,
To chce číst pořádně, já četl jen zběžně, ale přesto [#4]
Radim24
Bubák
V pořádku, dneska budu ladit SEO, dostal jsem už nějaké doporučení. Přesto jestli smím poprosit o odpověď. Stále nevím jestli je lepší uvádět, co nejdelší seznam klíčových slov do META nebo se zaměřit na menší množství. Já jsem byl názoru, že ideální počet slov je kolem pěti, ale někteří uvádějí třeba dvacet. A jestli mám podle těchto slov optimalïzovat úplně všechny stránky nebo optimalizovat každou stránku samostatně - tzn. pro každou stránku vybrat samostatná slova.

fuckin
Já ty stránky připravuji a než dokončím první zakázku budu to umět.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.