Autor Zpráva
T0m
Profil *
Všechny zdravím,

chtěl bych se zeptat jak poznám, že jsou stránky penalizovane od googlu? Chtěl jsem s kamaradem vyměnit odkaz. Má vysokou návštěvnost cca 350/den, SR4 ale PR0!!! Podle toho soudím, že dostal nejakou penalizaci, dá se to nějak zjistit?

No a jak to dopadne, když on bude odkazovat na mé stránky a ja na jeho, uškodí mi to nějak??

Diky.
Hitman
Profil
No a jak to dopadne, když on bude odkazovat na mé stránky a ja na jeho, uškodí mi to nějak??

Ne.
Rammsteinmv
Profil
SR4 ale PR0
není S-rank 4 trochu málo?
Nox
Profil
Rammsteinmv
Nejspíš myslel 40, ale protože Seznam už stejně změnil SRank z 1-100 na 10*(1-10), takže to můžem psál už i stejně jako GTPR...a navíc
snad všem webům dali strašně vysoký, takže se to celé nějak devalvovalo, nakonec budeme moct psát 1-3 místo 1-100
Rammsteinmv
Profil
Nox
Vím a chtěl jsem na to právě upozornit (nebo jsem doufal,že možná se vyskytla zajímavá anomálie)
Martin Weis
Profil
Pokud má PR 0 odhadoval bych to že stránky nemá ještě dostatečně dlouho a nestihl proběhnout GTPR přepočet který se aktualizuje tak 4x či 5x do roka. Pokud již měl GPR nějaké vyšší hodnoty a ta teď klesla na nulu tak tam bych pak zvažoval že k tomu nějaký důvod vedl penalizaci nevyjímaje.
bohyn
Profil
když on bude odkazovat na mé stránky a ja na jeho, uškodí mi to nějak??
To ze odkazuje on ti nijak uskodit nemuze, ale to ze ty odkazujes na nej - Yuhu o tom psal na blogu BadRank, seznamte se
Radek Hojgr
Profil
Existuje spousta způsobů jak zjistit penalizaci Googlu
T0m
Profil *
Tak jsem se konečně dostal. Děkuji za účast v tomto tématu.

to Rammsteinmv: jj myslel jsem S40

Jdu pročít vaše odkazy, díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0