Autor Zpráva
MEMPHIS
Profil *
Zdravím,

pracuji na stránkách www.nabytek-kubicek.wz.cz(nevyjadřujte se k obsahu) potřeboval jsem jenom vymyslet a zablokovat adresu.

Když byly stránky na hostingu od ic.cz tak je google zaindexoval do týdne. Po smazaní z ic.cz a po uploadu na wz.cz je za měsíc nezaindexoval, i když sem je ručně přidával.

Seznam je našel úplně v pohodě Jyxo našlo dokoce i podstránky tak nevím jestli nejsem nějak penalizován nebo něco. PG se objevuje -1, mám jeden zpětný odkaz ze stránek s vysokýmy ranky + registrace v katalogu centra. Další věc je že Morfeo mě najde, ale centrum ne - já sem myslel že centrum jede na vyhledávání Morfeo.

Tak mi prosím dejte vědět co můžu pro google udělat. Webmastertools hlásí akorát že není zaindexována žádná stránka a že mám přidat sitemaps.

Ocením každou pomoc díky.
MEMPHIS
MEMPHIS
Profil *
Tak, nevím jestli takhle blbých dotazů, už je tu fůra, nebo nikdo nezná odpověď. Poprosil bych o názor alespoň pana Prokopa, jelikož jeho názorů si vážim i když ne ze všemi souhlasím.
MEMPHIS
Rammsteinmv
Profil
A proč chceš mít tuhle stránku ve vyhledávání? Není na ní vlastně nic,pro všechny je úplně zbytečná,ve vyhledávání je také zbytečná. Přijde mi zvrhlé dělat nějaké off page SEO takové stránce.

Zrušil bych ji a začal optimalizovat http://www.nabytek-kubicek.wz.cz/test/index.html

(Doufám že nevadí,že nejsem M. Prokop)
Mr.M
Profil *
Zdravím,

tak sem se řídil podle rady a zhodil sem "under construct page". Google mi mezitím stačil zaindexovat tu adresu na které sem to testoval, ale co už. Tu hlavní stránku za 10 dní zatím nezaindexoval i když už je tam "hodnotný" obsah.

Dnešní dotaz se týká zpětných odkazů : Proč mi google hlásí při link:www.nabytek-kubicek.wz.cz nula zpětných odkazů, když vím minimálně o jednom na webu: www.scooter.kx.cz, který na mě odkazuje a z analyzátoru to vyhodilo ještě 2 z netagentu a wauditu. Mohl by mi to někdo vysvětlit. A kdyby jste nahodili zhruba, kdy můžu očekávat indexaci tak bych byl rád - zajímá mě jestli to bude v řádech týdnů nebo měsíců.

Děkuji za reakce
Rammsteinmv
Profil
Proč mi google hlásí při link:www.nabytek-kubicek.wz.cz nula zpětných odkazů
Hlásí jen ty důležité.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0