Autor Zpráva
vydrus
Profil
Rád bych vám představil nový katalog PR článků: pr-clanky.vydrus.name.

Kdybyste narazili na nějaký bug, dejte mi, prosím, vědět.

Díky.
Ghosting
Profil
Testovací článek jsem odeslal.
Bugy
- Nulová validace emailu.
-Omezení URL + špatná čeština.
Vydrus
Profil *
Teď by to snad mělo být v pořádku.

Zkus článek vložit znovu, byl nedopatřením smazán.
Rammsteinmv
Profil
Zkus článek vložit znovu, byl nedopatřením smazán.
xD trošku špatná reklama... ale i tak jsem tam zkusil jeden svůj web hodit.
Ghosting
Profil
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /var/www/web5/vydrus.name/pr-clanky.vydrus.name/pridat-clanek_zpracuj.php on line 66
vydrus
Profil
Spraveno.
blizz_boz
Profil
Chcete vašim webovým stránkám zvýšit hodnocení vyhledávačů (S-Rank, Google PageRank)? Potřebujete sehnat nové návštěvníky? Tento katalog PR článků je stvořený právě pro vás!

no je to zaujimavé akurát neviem či to zvýši Page Rank nejakej stránky keď tvoj katalóg má zatiaľ GTPR 0 ale pre istotu tam nejaký článok pridám.
Olinka
Profil
podmínky užívání zcela nechápu " Text článku, který uživatel odesílá ke schválení, musí být unikátní a nesmí se vyskytovat jinde na internetu. Pokud systém nalezne duplicitní obsah, nebude článek zveřejněn. " to ti snad může být jedno pak mi neni jasný proč odkazuješ na google pokyny pro webmastery... Nehulíš hodně?
Bubák
Profil
Olinka
To je takový MFA webík. Dodáš unikátní obsah a "systém" k němu přidá reklamu ;-)
Rammsteinmv
Profil
To je takový MFA webík. Dodáš unikátní obsah a "systém" k němu přidá reklamu ;-)
No jo,ale to bys mohl říct o hodně podobných systémech. Navíc: kdo by ty recenze tam četl a klikal na reklamu?
vynalezce
Profil
kodovani:
http://pr-clanky.vydrus.name/kategorie.php?kategorie=a
V této kategorii se nenalézají žádné schválené příspěvky.
zajímavé odkazy
vydrus
Profil
Olinka
Hulím. Pořád. Proto vznikl tenhle web.

Bubák
O tom to přece je, ne? ;-)

vynalezce
Taková kategorie tam není, s tím se nebudu dělat. I moje píle má své hranice.
kahos
Profil *
Já jsem ti již řekl jaký to bude mít přínost. Kolik je tam unikátních textů? Pár, věřím, že kdybys stáhl zmíněnou podmínku tak jistě dojde ke zvýšeni četnosti schvalování PR článků. Přečti si co znamená PR...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0