Autor Zpráva
pepak
Profil
Když už jsem do WordPressu nainstaloval All-In-One SEO Pack, tak jsem si řekl, že se podívám na stávající stav pageranků a podobně. Takže jsem vyzkoušel pár služeb, které tyhle údaje umí zjistit (nebo to aspoň tvrdí) a dostal jsem vcelku konzistentní výsledky - PageRank 2 (tomu vcelku věřím, vzhledem ke stáří a "zajímavosti pro masy" stránky) a Srank 50 (to mi připadá moc).

Moje zmatení ale plyne z toho, že jsem taky nainstaloval WassUp, který zjišťuje údaje o návštěvnících. No a u něj zjišťuju, že prakticky všechny příchody z vyhledávačů jdou na mě z první stránky, v případě Seznamu vesměs z prvních tří pozic - a to i u slov, která buď na mých stránkách vůbec nepopisují obsah, nebo ho třeba i popisují, ale jsou tak "provařená", že bych se hledal tak někde na padesáté stránce. Ne že bych si stěžoval, ale překvapuje mě to, protože jsem až dosud žil v přesvědčení, že Pagerank a spol. dramaticky ovlivňuje pozici ve vyhledávači. Čím to může být způsobeno?

a) Ty ranky odpovídají a na předních pozicích jsem proto, že ostatní stránky mají ještě horší (to se mi nechce věřit)
b) Ty ranky jsou zastaralé, teď už vyhledávače používají mnohem vyšší (tam zase nechápu, kde by je vzaly - to je WordPress tak účinný v SEO?)
c) Na ranku vůbec nezáleží
d) Něco jiného?
Rammsteinmv
Profil
Srank 50 (to mi připadá moc).
Není to moc,má to teď skoro každý

sem až dosud žil v přesvědčení, že Pagerank a spol. dramaticky ovlivňuje pozici ve vyhledávači.
Dramaticky pozici neovlivňuje,ale má ni vliv (neví se přesně jaký a taky se nemluví o GTPR,který vidíme a který se aktualizuje jen jednou za dlouhou dobu)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0