Autor Zpráva
adioverride
Profil *
Zdravím Vás,
prosím mám takovy problém s webem www.hubnetemoudre.cz - web se umistuje na slovo hubnete na druhem miste v seznamu, ale problém mám se slovem hubnutí - na toto slovo se umísťoval web aspon na 70. pozici. Bohuzel pred 5 týdny se web vyparil a na toto slovo není nalezitelné nikde. Umistil jsem odkazy na celkem dobré weby smerujci na tento web, ale nic :( . Prosím Vás můžete mi pomoct?
Díky moc
Rammsteinmv
Profil
problém mám se slovem hubnutí - na toto slovo se umísťoval web aspon na 70. pozici. Bohuzel pred 5 týdny se web vyparil a na toto slovo není nalezitelné nikde.
Je úplně jedno,jestli jste na 70 nebo žádné pozici. Obojí je k ničemu. Na 70 pozici se už nikdo nedívá.

Prosím Vás můžete mi pomoct?
Poradím aspoň základ: každá stránka by měla mít jiný titulek,obrázkům bych vyplnil parametr alt,anchor text Úvodní strana není zrovna ideální,javascript bych nepoužíval ani pro ty odkazy,u kterých je používáte vy.
adioverride
Profil *
problém mám se slovem hubnutí - na toto slovo se umísťoval web aspon na 70. pozici. Bohuzel pred 5 týdny se web vyparil a na toto slovo není nalezitelné nikde.
Je úplně jedno,jestli jste na 70 nebo žádné pozici. Obojí je k ničemu. Na 70 pozici se už nikdo nedívá.
Prosím Vás můžete mi pomoct?
Poradím aspoň základ: každá stránka by měla mít jiný titulek,obrázkům bych vyplnil parametr alt,anchor text Úvodní strana není zrovna ideální,javascript bych nepoužíval ani pro ty odkazy,u kterých je používáte vy.

No ja vim ze 70. pozice je na nic to chapu taky kdyz neco hledam hledam na prvnim listu. Ale chtel jsem tim naznacit ze to proste zmizelo uplne(ani do 500. pozice neni)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0