Autor Zpráva
lolosu
Profil *
Zdravim, mam web na adrese www.taste-of-bodom.sk (web o finskej metalovej skupine Children Of Bodom)
Mam problem s najdenim webu vo vyhladavacoh..

Google: web mi pod nazvom Taste Of Bodom vyhlada vpohode - no pod vyrazom Children Of Bodom (ktory je pre mna v tejto oblasti najpodstatnejsi) mi to nenajde ani na 10 stranke (dalej som uz ani neskusal, myslim si, ze ludia zvecssa nejdu ani na tretiu).
Pagerank mi seo-servis.cz urcil 3 a pozice na Googlu 8/10.. na inom webe, kde mi seo-servis.cz urcil pagerak dokonca len 2, mi web najde hned na prvej stranke.. (myslim web www.splintercell.hotgames.cz)

Atlas SK: web mi pod vyrazom Taste Of Bodom najde vpohode - no pod vyrazom Children Of Bodom az na piatej stranke.

Atlas CZ: podobne ako pri vyhladavaci Google, web mi pri vyzare Taste Of Bodom najde vpohode, no pri vyraze Children Of Bodom mi ho nenajde ani na 10 stranke.

Zoznam a seznam: Moj web ani nepoznaju.

http://seo-servis.cz/power-sila-stranky/1611141

Viete mi prosim poradit, ako mozem zlepsit postavenie stranok vo vyssie uvedenych prehliadacoch??
Rammsteinmv
Profil
Mm,dobrá skupina,zkusím pomoct...

1.) Titulek je moc dlouhý,změnil bych to minimálně na Children Of Bodom || Taste-Of-Bodom || Česko-slovenská fanstránka,ale nejlíp ještě víc.
2.) Každý podstránka má mít svůj vlastní titulek,třeba Novinky - Children of Bodom
3.) každá podstránka má mít svůj vlastní nadpis

Získáš hlavně lepší místa na méně podstatné výrazy,které ale můžou přivést lidi...
lolosu
Profil *
Na to som bol uz vela krat upozorneni, len je tu problem ten, ze neivem ako to mam spravit.... pretoze ja mam stranku spravenu stylom:

Hlavicka
telo:
-logo
-menu
-Obsah, kde je PHP skript na includovanie stredovej casti
-peticka
koniec webu
lolosu
Profil *
A inak kazda podstranka ma vlastny nadpis nie? je vsade uvedene o aku sekciu sa jedna, napriklad, Biografia, Clenovia, Alexi Laiho a podobne... ci ako to bolo mylsene s tym vlastnym nadpisom?
Rammsteinmv
Profil
Titulek je <title />,nadpis většinou <h1 /> nebo <h2 />,bratře.
lolosu
Profil *
No ved kazda podstranka ma svoj vlastny nadpis..
TV
Profil *
do hlavicky si podobnym php skriptem includuj pro kazdou podstranku vlastni <title> pr. i vl. <meta>
Chamurappi
Profil
Reaguji trochu mimo téma na Rammsteinmv:
Mmm,dobrá skupina,zkusím pomoct...
Zkratka tří „m“ se na této diskusi používá k přivolání moderátorů, viz nápověda.

Titulek je <title />,nadpis většinou <h1 /> nebo <h2 />,bratře.
V uvedené podobě tyto zápisy v HTML nefungují, je matoucí je používat (zejména <title/> může způsobit vážné problémy).
Rammsteinmv
Profil
Zkratka tří „m“ se na této diskusi používá k přivolání moderátorů, viz nápověda.
xD ty jo

V uvedené podobě tyto zápisy v HTML nefungují, je matoucí je používat (zejména <title/> může způsobit vážné problémy).
Nechtěl jsem psát <title></title>,tak jsem si to zkrátil,myslel jsem,že to bude pochopeno.


Ty mě nemáš moc rád,že?
Chamurappi
Profil
Reaguji na lolosu:
Zkus na stránky, které jsou ve výsledcích před tebou, nějak protlačit odkaz vedoucí na tvůj web. Třeba tím, že napíšeš o skupině něco zajímavého (co jinde není) a nalákáš je, aby na tebe odkázali.


Reaguji na Rammsteinmv:
Nechtěl jsem psát <title></title>, tak jsem si to zkrátil
… do podoby nefunkční.

Ty mě nemáš moc rád, že?
Nejsi tak výrazný, abych si k tobě vypěstoval nějaký vztah.
Rammsteinmv
Profil
Nejsi tak výrazný, abych si k tobě vypěstoval nějaký vztah.
xD ulevilo se mi

… do podoby nefunkční.
Ale myslím,že každého napadne,jak to udělat správně. Jinak zbytečná hádka...
lolosu
Profil *
Rammsteinmv
Skratka rozhodne pocopena bola :D

Chamurappi
Dik skusim tam nejako pretlacit moju adresu.

A neviete preco mi to stranku v seznam.cz a zoznam.sk vobec nenajde?
Stranku som skusal uz aj viackrat pridavat rucne, no stale nic.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0