Autor Zpráva
toník
Profil
Zdravim, mam dotaz...

Mam web, ktery jsem chtel dostat na predni pozice v seznamu. Na webu neni prilis textu, ale zato mraky zpetnych odkazu diky tomu jsem dosahl ranku 70/100. Web byl asi mesic na prvni pozici (neprislis konkurencni slovo).

Asi po mesici se web ale uplne propadl, kdyz dam vyhledat danou domenu tak sice v seznamu je cili seznam ho indexuje, ale na klicove slovo je prakticky nedohledatelny. Myslim, ze se jedna o castecnou penalizaci, minimalne kvuli odkazove farme, mozna i dalsim prohreskum o kterych vim.

Mno a muj dotaz zni, pokud web komplet prepracuji je mozne se penalizace zbavit a pokud ano jaky zvolit postup?

Prakticky mi jde o to zda lze danou domenu revitalizovat a pokud ano tak jak, nebo zda je lepsi ji pustit a zacit znovu na jine domene?

Predem diky za pripadnou pomoc. :)
Nox
Profil
toník
Web je v počátcích své existence zvýhodněn, takže podle mě proto ta první pozice a následný propad

Srank 70 už dnes není nějaká velká výhra, Srank strašně devalvoval...i můj web, na který je málo odkazů, má 50

Pokud tam ale máte prohřešky, nevidím důvod je tam nechávat ;) proč už nejsou dávno pryč?
toník
Profil
jak jsem psal web je na klicove slovo nedohledatelny, nejde o to ze by se umistoval vzadu on se neumistuje vubec... netvrdim, ze by mel byt na prednich pozicich, ale pri danem ranku, poctu odkazu i optimalizaci je vylouceno ze by mel byt trebas na 200 miste... jsem presvedcen ze jde o penalizaci, nejspise castecnou pripadne o nejake vyrazne minusove body...

ty prohresky pochopitelne mohu odstranit, ale s nimi je nutne zapracovat i na textech a dalsich vecech aby ten web mel nejakou vahu do budoucna... mno a proto se ptam zda zacit na nove domene, nebo zda vubec ta penalta pujde nejak odstranit... nechci venovat spoustu casu na revitalizaci pokud ta domena na ktere mi to bezi bude mit cerny puntik treba pul roku... :)
toník
Profil
nikdo nevi? :-/

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0