Autor Zpráva
blizz_boz
Profil
Včera som na stránku www.ipremiere.eu umiestnil dve nové prvky vytvoril som modul:

Najhľadanejšie frázy, zobrazujú sa tam najpoužívanejšie frázy cez ktoré sa užívatelia z vyhľadávačov dostanú na moju stránku. Zatiaľ to podporuje len vyhľadávače google, seznam, jyxo, atlas a yahoo:



A do spodnej časti strany stránky som umiestnil niekoľko kľúčových slov:



Myslíte že to môže pomôcť pri optimalizácii na tieto kľúčové slová?

Edit: A ešte jedna otázka: moja stránka má po mesiaci existencie GTPR len 1, ale keď zadám do vyhľadávača (google) nejaké kľúčové slovo, alebo meno nejakej mojej modelky napr. "venusa003" tak som na prvom mieste a stránky s vyšším GTPR sú až za mnou, čím to je?
Railbot
Profil
A ešte jedna otázka
Asi tím, že GTPR má na pozici v SERPu malý vliv. Je to běžné. Ranky nejsou zdaleka vše.
Rammsteinmv
Profil
A do spodnej časti strany stránky som umiestnil niekoľko kľúčových slov:
...
Myslíte že to môže pomôcť pri optimalizácii na tieto kľúčové slová?

A pomůže to nějak lidem? Tím že si tam napíšeš slova přes která ti lidé chodí si nepomůžeš (bere se v potaz i text kolem klíčových slov).
Bubák
Profil
SEO Optimalizácie
To jako optimalizovat optimallizaci??
shaggy
Profil
blizz_boz
Myslíte že to môže pomôcť pri optimalizácii na tieto kľúčové slová?
Rammsteinmv
A pomůže to nějak lidem?

Lepšiu odpoveď si nemohol dostať. To čo ty robíš nie je optimalizácia stránok, ale prepĺňanie stránky kľúčovými slovami, ktoré ľuďom nepomôžu. Nedá sa na ne kliknúť, čiže sa nedostanú na konkrétnu stránku a pre bežného návštevníka je to zbytočné. Alebo si myslíš, že ocení informáciu "site:ipremiere.eu"? Napríklad moja mama určite nepochopí, čo jej tým chceš povedať.
blizz_boz
Profil
Bubák
nechytaj ma za slovíčka :o) bežne sa to používa aj pri iných skratkách napr.:

LCD display, CD disk, DVD disk, LED dióda, alebo VUB banka tak neviem prečo by nemohla byť aj SEO optimalizácia :o)

Rammsteinmv
veď uvidím zatiaľ to tam nechám.

Railbot
takže GTPR nemá u google vpodstate žiadnu výpovednú hodnotu?
blizz_boz
Profil
shaggy
Určite to luďom pomôže keď budú hladať nejakú modelingovú stránku vo vyhľadávači tak vďaka optimalizáciám nájdu moju a nemusia už ďalej hladať. Ušetrí im to čas.
shaggy
Profil
blizz_boz - to čo ty robíš nepovažujem za optimalizáciu. A ja sa pýtam, či tie konkrétne slová a odkazy, ktoré si tam pridal nejak pomôžu ľuďom, ktorí prídu na tú stránku. Je to relevantný obsah? Je to niečo, čo ich obohatí? Alebo by mohli fungovať aj bez toho?
blizz_boz
Profil
shaggy
No tak ono to ešte neni celkom hotové tie najhľadanejšie frázy budú klikateľné len najprv tam musím doplniť vyľadávanie textov.

edit: zatiaľ som dorobil podporu google po klepnutí na kľúčové slovo sa zobrazí stránka google s vyhľadávaním kľúčového slova na mojej stránke.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0