Autor Zpráva
lolosu
Profil *
Zdravim,
V katalogoch google, zoznam, atlas mi moj web www.taste-of-bodom.sk najde vpohode, no v seznam.cz mi ani po zadani nazvu Taste Of Bodom nic nenajde.. skusal som to aj viackrat pridavat rucne, no stale nic. Neviete v com moze byt problem?
Marek Prokop
Profil
Seznam.cz indexuje jenom česky psané stránky.
Plaváček
Profil
lolosu

Zkus přidat třeba jeden odstavec textu v češtině. Seznam.cz se občas nechá ukecat (viz třeba výsledky na tento divný dotaz: http://search.seznam.cz/search.cgi?w=neviem+%c4%8do&ie=utf-8 )
lolosu
Profil *
Aha, tak mám aj celé podstránky v češtine tak skusím pridať tie.
Ďakujem za odpovede.
buraccio
Profil
Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established . . . chyba MySQL . . . tato chyba se mně zobrazuje při hledání mého webu na Seznam.cz v popisku pod tagem "title" už tři měsíce, ale web mně pořád jede. Kdy tato chyba z popisku zmizí?? . . . zanevřel snad na mně robot seznamu? .. mám na něm indexovanou jen jednu stranu :-( . . . taky se mně tato chyba ukazuje ve výsledku validace na stránkách W3C, což nechápu . . . google jede v pohodě!
keeehi
Profil
buraccio:
Nevím, o jakou stránku se jedná, ale seznam ji asi nepovažuje za příiliš důležitou s jen občasnými aktualizacemi. Proto ji nenavštěvuje tak často. Ty stránky, které se pravidelně aktualizují navštěvuje častěji. Nemůže najednou navštívit všechny. Takže si budeš muset ještě počkat, než si k tobě najde cestu.

PS. příště si založ vlastní vlákno
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0