Autor Zpráva
ghostrider
Profil
Dobrý večer, chci se zeptat na správný směrování robota. Je mi divný že mi nechce stránku indexovat google i přesto, že jsem nahodil site. Poradí mi někdo kde dělám kravinu? Děkuju

User-agent: Googlebot
Disallow:

User-agent: Jyxobot
Disallow:

User-agent: Seznambot
Disallow:

Sitemap: sitemap.xml


Stránek je to víc, ale stáří je u všech přibližně 2.měsíce a víc.
Marek Prokop
Profil
Jakou stránku vám nechce indexovat? Jak je stará? Jak je starý web, na kterém je umístěna?
ghostrider
Profil
Je to napsaný dobře nebo je tam něco co blokuje vložení?

Ještě by me zajimalo: cetl jsem o max. do 100 odkazu v 1x domene jinak si stranku muze dat vyhledavac do blacklistu a ted ta otazka =
je spatne davat na vsechny stranky co udelam all,follow,author,v paticce 1x odkaz? Jestli se nepletu, tak tim vytvarim odkazovej retezec mezi vsema strankama co udelam.

Vim ze to je blba otazka,ale se SEO teprve zacinam a tak se chci informovat nez neco ......
Chamurappi
Profil
Reaguji na ghostridera:
Proč používáš robots.txt, když nechceš robotům nic zakázat?
ghostrider
Profil
Tuhle otazku jsem celou dobu cekal :-)
Protoze tam je odkazuju na sitemap :-)
Rammsteinmv
Profil
:-) tak to jo,ale ten zbytek můžeš klidně vynechat a nechat tam jen to Sitemap,ne?
ghostrider
Profil
Vim ze pokud tam neni nic vyplneno, tak to robot bere jako, ze ma vsechno povoleny,ale neni lepsi to tam nechat? Vazne nevim jen se ptam :-)
Rammsteinmv
Profil
Vyjde nastejno,jestli to tam máš nebo ne,takže je to jen pár zbytečných řádků v kódu.
ghostrider
Profil
Zadnou paseku to,ale nedělá? Radky samozrejme odstranim,ale ptam se kvuli info :-)
Muzu se zeptat jeste na tohle?

Je to napsaný dobře nebo je tam něco co blokuje vložení?
Ještě by me zajimalo: cetl jsem o max. do 100 odkazu v 1x domene jinak si stranku muze dat vyhledavac do blacklistu a ted ta otazka =
je spatne davat na vsechny stranky co udelam all,follow,author,v paticce 1x odkaz? Jestli se nepletu, tak tim vytvarim odkazovej retezec mezi vsema strankama co udelam.
Vim ze to je blba otazka,ale se SEO teprve zacinam a tak se chci informovat nez neco ......
Bubák
Profil
„Ještě by me zajimalo: cetl jsem o max. do 100 odkazu v 1x domene
Mám stránku, kde je asi 160 odkazů, po skupinách s nadpisy a popisky, třebas na mapy, na jízdní řády, na počasí..., nemám s tím problém.
ghostrider
Profil
Aha :-) ja jsem prave nekde cetl ze se doporucuje max. 100 odkazu jinak hrozi, ze vyhledavac hodi Vasi stranku do sveho blacklistu. Prevazne to platilo pro google a seznam.cz
Rammsteinmv
Profil
Pokud je to logické a má to důvod,nevadí to.

„je spatne davat na vsechny stranky co udelam all,follow,author,v paticce 1x odkaz? Jestli se nepletu, tak tim vytvarim odkazovej retezec mezi vsema strankama co udelam.“
Nerozumím. Zvýšíš té stránce na kterou odkazuješ rank.
ghostrider
Profil
Myslim to tak, ze kazda stranka je delana pro jiny ucel (finance,odhady,weby,atd.) kazda ta stranka ma tedy i jine klicove slova a kdyz robot vydi ze stejnyho autora a u vsech jinych ktery odkazujou na jednu a tu samou a ta pro zmenu ma v referenci jejich (vetsinou) a kazda stranka ma robot = all, tak podle mne se udela smycka/retezek mezi vsema strankama,ne? To znamena ze nejen ta na kterou se odkazuje ale i ostatni ziskavaji vyssi rank. Pletu se? Jestli jsem naivka, tak mi to klidne napiste pac kdo nesnese kritiku nic se nenauci :-)

Na to navazuju i dalsi otazku: povazuje se neco takoveho za prasarnu? Porusuju tim nejaka pravidla vyhledavacu?

Kdyz budu chtit zakazat robotovi vsechno co je ve slozkach, tak staci napsat tohle? Bude v klidu indexovat vsechno krome toho co je ve slozce?

User-agent: *
Disallow: /
Rammsteinmv
Profil
Pletu se?
Řekl bych že jo
ghostrider
Profil
Pletu se?
Řekl bych že jo
Nevim k cemu je tahle odpoved :-(
Rammsteinmv
Profil
Promiň,neměl jsem tehdy čas. Tím,že ze všech stránek odkážeš na 1 docílíš jen toho,že jí zvýšíš rank + návštěvnost. Jinak nic,můj názor je,že se tím pro vyhledávač nijak nepropojí. Ale není to nic,za co bys byl penalizován.
ghostrider
Profil
Super :-)
jeste jedna a posledni otazka a budu profik :-)

User-agent: *
Disallow: /

rikam timhle zapisem indexuj vse ale co je ve slozce vynechej?
keeehi
Profil
ghostrider
Ne. Tímto zápisem říkáš neindexuj nic. Viz jpw.cz - přesně tato konstrukce tam je popsaná
ghostrider
Profil
a tedy takhle?

User-agent: *
Disallow: /admin/
keeehi
Profil
Toto už je lepší, ale proč se ptáš, když to máš na té stránce popsané, co to dělá. Nebo tomu snad nevěříš?
ghostrider
Profil
Verim, ale radeji si to proveruju :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0